Viimsilane otsustab!

20. nov 2018
pilt

Kutsume üles kõiki viimsilasi oma külade või alevike eestvedajatega ühiselt kaasa lööma valla arengus just nüüd, mil kavandatakse Viimsi valla 2019. a eelarvet ning planeeritakse järgmise aasta tegevusi.

Vald on uue algatusena eraldanud külaaktiividele 23 000 €, mis jaotub kõikide külade poolt esitatavate ideede vahel. Üheks heaks näiteks kogukondlikust ühisloomest on Väätsa valla lustakas lumememmede paraad, millest oli ühise tegemise rõõmu nii lastele kui ka täiskasvanutele!

Kuidas?

• Leia üles oma külavanem/kogukonnaaktiiv.
  • Aruta oma kogukonnaliikmetega läbi, milliseid investeeringuid või huvitavaid koosviibimisi on vaja teie piirkonnas 2019. aastal teha.
  • Külavanema/kogukonnaaktiivi eestvedamisel saatke hiljemalt 10. detsembriks viimsi@viimsi.ee aadressile e-kiri, milles kirjeldate lühidalt ideed (kellele, miks, mida, kuidas ja millal) ning projektimeeskonda.
  • Projektide elluviimine 2019. Aruandlus projekti elluviimise järgselt 1 kuu jooksul pärast projekti realiseerimist.
  • Külad võivad esitada ka ühisidee.

Viimsilane pane oma sõna maksma ja muuda kodukoht just nii mõnusaks ja koduseks nagu ise soovid.

Loe lähemalt otsusta.viimsi.ee