Õpilasmalev 2020

Viimsi Õpilasmalevat korraldatakse Viimsi Vallavalitsuse ja Viimsi Noortekeskusega koostöös, malevas saab osaleda kokku kuni 150 noort. 

malev
TOIMUB KAKS MALEVAVAHETUST

  • 1 vahetus, 27.07 - 7.08.2020
  • 2 vahetus, 10.08 - 21.08.2020

Noortel on võimalus osaleda ühes malevavahetuses,  registreerimisel tuleb valida, kummas vahetuses soovitakse osaleda. Sellele järgneb vestlusvoor, kuhu noored peavad kaasa võtma motivatsioonikirja. Malevas osalejatele toimuvad maikuus tööõigust, töölepinguid ja tööohutust puudutavad koolitused, mis korraldatakse koostöös Eesti Töötukassaga ning seejärel sõlmitakse lepingud.

MALEV

Viimsi Õpilasmalev oli sobilik neile 13-19 aastastele Viimsis elavatele noortele, kes soovivad teha suvel tööd ning veeta koos sõpradega malevas vaba aega.  Lisaks 4 tunnistele tööpäevadele pakub Viimsi Õpilasmalev noortele vaba-aja tegevusi väljaspool tööaega. Tööd ja vaba-aja tegevusi juhendavad rühmajuhid Viimsi Noortekeskustest, kes on läbinud laagrikasvataja koolituse. Lisaks traditsioonilistele töödele ka uued innovaatilised töökohad, seda eelkõige 15 + noortele, jätkame koostööd Viimsi ettevõtjatega.  

Ilusat Malevasuve!

Lisainfo 
Kadi Bruus
haridus- ja kultuuriosakond
Telefon: 602 8862
E-post: kadi.bruus@viimsivv.ee