Liiklus kesklinna ja Viimsi vahel muutub sujuvamaks

11. juuni 2019
pilt

13. juuni kell 21 muudetakse Narva maantee ja Pirita tee ristmiku ehitustööde II etapiga seoses liikluskorraldust.

Pirita tee ja kesklinna suunal on mõlemas sõidusuunas tagatud 2+2 sõidurajaga liiklus, st 2 sõidurada linna ja 2 sõidurada Pirita suunas. Piritalt linna suunas on parempoolne sõidurada vabavoolne, st ei ole mõjutatud liiklusfooridest, va kergliiklusfoor Hiina saatkonna ees.

Lauluväljaku poolses küljes on Narva maanteel tagatud 1+1 sõidurajaga liiklus. Pirita suunalt ei ole võimalik teha Narva maanteele vasakpööret ega Narva maanteelt Pirita suunas parempööret. Piritalt Narva maanteele ning vastupidises suunas liigelda soovivatel sõidukijuhtidel soovitame kasutada alternatiivseid marsruute.

Liikluskorraldus kehtib kuni augusti keskpaigani.