Randvere lasteaias alustab sügisest tegevust uus 20-kohaline liitrühm

07. Mai 2021
Randvere lasteaed

Viimsi vallavalitsus otsustas alates eelolevast sügisest avada MLA Viimsi Lasteaiad Randvere majas uue rühma. Millimallikate nime kandva liitrühma suuruseks on 20 last ning peamiselt hakkavad seal käima 2-4 aastased väikesed viimsilased.

Haridusvaldkonna abivallavanema Marju Aolaidi sõnul on Randvere piirkonnas ja naaberkülades palju lasteaiaealisi lapsi, keda muidu oleks pidanud viima oluliselt kaugemale jäävatesse lasteaedadesse ja -hoidudesse valla keskuses.

“Kindlasti on see oodatud uudis ja rõõmustab lapsevanemaid. Uue liitrühma kohad jagatakse lähiajal nendele lastele, kes on lasteaia järjekorras ja kelle esimeseks valikuks on Randvere lasteaed,” selgitas abivallavanem Marju Aolaid.

Millimallikate rühma ruumid hakkavad asuma lasteaia hoone teisel korrusel, kus varem tegutses tänaseks Randvere koolimajja kolinud noortekeskus. Vald tellib suvekuudel osaühingult Viimsi Ehitus remonditööd ning lisaks värskele ja lapsesõbralikule ilmele saavad ruumid ka uue sisustuse.

Randvere lasteaia maja avati 2007. aastal ning selles hakkas tegutsema kuus rühma - Kalamaimud, Vesikiilid, Merekarbid, Merekivi, Liivaterad ja Meritähed. Uus Millimallikate rühm jätkab seega vahvat mereteemalist rühmanimede traditsiooni.

Randvere lasteaia mänguhoov