Saame tuttavaks: Viimsi valla teehoolet tagab 30-liikmeline meeskond

17. juuni 2020
pilt

Autor: Alar Mik ehitus- ja kommunaalosakonna juhataja

Viimsi valla igapäevase teehooldega tegeleb AS TREV-2 Grupp. Alates hooldevaldkonna juhist kuni niitjateni koosneb suvehoolde meeskond 30 inimesest. Töid tehakse igal rindel ja seitse päeva nädalas.

Põhitegevusi ja hoolde juhtimist korraldab TREV-2 Grupp ning lisaks on teehooldajal abiks seitse alltöövõtjat, kes kõik vastutavad spetsiifiliste hooldevaldkondade eest. Tavaliselt arvatakse, et suvine teede hoole koosneb augulappimistest ja teede puhastusest, kuid tegelik töövaldkond on märksa laiem - kokku üle 20 erineva tegevuse.

Teehoolde käigus on vaja katteid remontida ja puhastada, teemaid niita ja hooldada, rajada liikluskorraldust, teha tolmutõrjet, pesta tähisposte, vedada materjali ja puhastada kraave, remontida äärekive ja kaeve, piirata oksi ja lõigata puid, reageerida erinevatele väljakutsetele, koostada erinevate tegevuste hooldeplaane, teostada pidevat seiret ja kontrolli, hooldada tehnikat ja seadmeid ning korraldada erinevaid logistilisi tegevusi alates kopatöödest kuni kallurvedudeni.

pilt

Kasutatava tehnika hulka kuulub 35 masinat ja seadet,  sealhulgas võib leida selliseid masinaid nagu peenralaotaja, ribapindaja, augulappija, teehöövel, poomniiduk, sõidutee vaakumimur, kastmismasin, pinnaserull, tolmutõrje soolapuistur jm hooldusseadmed.

Teehooldaja ööpäevaringne infotelefon on 5301 5855, mistahes hooldealase mure korral võib alati helistada.

Soovime jõudu kõigile hooldemeeskonna liikmetele!