Viimsi vallavanem Illar Lemetti tervitus Viimsi uutele ilmakodanikele

6. nov 2020
pilt

Seoses koroonaviirusega ei ole meil sel korral kahjuks võimalik pidada üheskoos traditsioonilist beebipidu Viimsi Rannarahva Muuseumis, kuulata võluvaid helisid käsikellade ansamblit Campanelli dirigendi Inna Lai esituses ning nautida ühist kohvilauda. Hoolimata keerulistest oludest oleme väga rõõmsad, et Viimsi vald on saanud rikkamaks 53 vastsündinud beebi võrra.

Õnnitleme kõiki peresid uue ilmakodaniku sünni puhul ning soovime jõudu ja jaksu nende kasvatamiseks.

Viimsi vald on teinud teile väikese kingituse, mille sel korral soovime tele novembrikuu jooksul koju saata kulleriga. Loodame, et tunnete rõõmu pakis olevate asjade kasutamisest.

Viimsi valla sotsiaal- ja tervishoiuosakond on valmis, et aidata teil lahendada suuremaid ja väiksemaid muresid. Muidugi oleme rõõmsad, kui jagate meiega ka õnnestumisi.

Tõnu Troon
sotsiaal -ja tervishoiuosakonna juhataja