Viimsi Vallavolikogu 9. koosseisu 15. istungi päevakord ja eelnõud

18. jaan 2019

Viimsi Vallavolikogu 9. koosseisu 15. istungi päevakord ja eelnõud, mis toimub 22. jaanuaril 2019 algusega kell 15:00, Viimsi vallamajas (Nelgi tee 1, Viimsi vald).

Päevakorras:

Pkp

Pealkiri / eelnõu

Ettekandja

1.

Harju maakonna arengustrateegia 2035+
Lisa 1
Määruse eelnõu

Arendusosakonna juhataja Mailis Alt ja Joel Jesse

2.

Korruptsioonivastase seaduse rakendamine Viimsi valla töökorralduses

Sisekontrolör Mare Timian