Külad ja alevikud | Viimsi vald

Külad ja alevikud

Kelvingi küla  

Külavanem Ants-Hembo Lindemann, valitud 30.11.2015
Koduleht: https://kelvingi.wordpress.com/
Telefon: 507 4143

Laiaküla küla  

Külavanem Kristiina Kägu, valitud 09.09.2018
Koduleht: http://laiakyla.ee/
Telefon: 514 8404
E-post: juhatus@laiakyla.ee (juhatuse liikmed: Margus Klementsov, Kristiina Kägu, Tiit Villig)kristiina.kagu@laiakyla.ee

Leppneeme küla

Külavanem Heidy Rebane Valitud 13.09.2016
Kodulehthttps://www.facebook.com/leppneeme/
Telefon: 5661 9835
E-post: heidy.rebane@mail.ee

Lubja küla  

Külavanem Raimo Tann, valitud 13.05.2016
Koduleht: http://www.lubjakylaselts.ee/
Telefon: 517 2941
E-post: raimo@paenurme.ee 

Metsakasti küla  

Külavanem Kaia-Leena Pino, valitud 28.05.2015
Koduleht: http://metsakasti.ee/
Telefon: 5661 9649
E-post: metsakastikyla@gmail.com

Miiduranna küla

Külavanem Eero Hammer, valitud 05.09.2017
Telefon:  505 1292
E-post: eero@fcc.ee

Muuga küla

Külavanem Andrus Pihel, valitud: 18.05.2011
Telefon: 512 6050
E-post: muugakylaselts@gmail.com

Pringi küla

Külavanem Kadri Käärt, valitud 22.05.2018
E-post: pringi.kula@gmail.com

Pärnamäe küla

Külavanem Siiri Visnapuu, valitud 24.05.2016
Koduleht: http://www.parnamaekula.ee/
Telefon: 501 2517
E-post: siiri@energel.ee

Püünsi küla

Külavanem puudub
MTÜ Püünsi Külaselts, juhatuse liige Helen Lainjärv, helen@tiiger.ee
Koduleht: https://www.facebook.com/pyynsikyla
Telefon:
E-post: 

Randvere küla  

Külavanem Priit Robas, valitud 09.04.2016
Koduleht: http://www.randvere.net/
Telefon: 5635 0000,
E-post: info@randvere.net

Rohuneeme küla

Külavanem Jüri Martin, valitud 30.03.2016
Telefon: 503 1794,
E-post: jmartin@euroakadeemia.ee

Tammneeme küla  

Külavanem Raivo Kaare, valitud 17.09.2016
Koduleht: http://www.tammneeme.ee
Telefon: 503 4247
E-post: raivokaare@gmail.com 

Äigrumäe küla

Külavanem Väiko Dorbek, valitud 02.05.2014
Koduleht: https://aigrumae.ee/
Telefon: 5622 1201,
E-post: vaiko@dlt.ee

Prangli saar  

Saarevanem Terje Lilleoks, valitud 17.12.2014
Infot Prangli saare kohta: https://www.puhkaeestis.ee/et/ponevad-paigad/saared/prangli
Telefon: 5649 0553,
E-post: terje@pranglipuukoda.ee