Algas enampakkumine Haabneeme rannas asuvatele müügikohtadele

9. mai 2024

Viimsi vallavalitsus on välja kuulutanud enampakkumise, et leida eesootavaks suvehooajaks rentnikke kolmele Haabneeme rannas asuvale müügikohale.

Enampakkumise eesmärk on rannakülastajatele hooajaliste teenuste pakkumine, nagu näiteks päevitustoolide ja SUP laua rent ning klienditeenindus. Müügikohad on suunatud rannaala atraktiivsuse tõstmisele.

Müügikohtade rentimise tingimused on määratletud, sealhulgas renditasu alghinnaga 4 eurot (ilma käibemaksuta) ruutmeetri kohta kuus. Müügikohtade rendiperiood kestab juunist septembrini. Pakkujad peavad esitama digitaalselt allkirjastatud pakkumuse e-posti info@viimsivv.ee teel. Pakkumuse esitamise tähtaeg on 22. mai kell 9. Pakkumised avatakse 22. mail kell 10.

Kasutusse antava vallavara asukoht ja kasutusotstarve:
1.    Haabneeme ranna müügikoht nr 1, asukohaga Haabneeme alevik, Haabneeme rand; aadressiga Kaluri tee 26a // Kesk tee 29 // Vahtra tee 13 // Haabneeme rannaala (kat. nr. 89001:003:1863); ala kasutusse andmise eesmärk: ranna vaba aja tegevust toetava teenuse (näiteks päevitustoolide, päikesevarjude ja rätikute rent) pakkumine. Toitlustus keelatud. Elektritoite ja muude kommunikatsioonide võimalus puudub. Ala pindala: 16 m2.

2.    Haabneeme ranna müügikoht nr 2, asukohaga Haabneeme alevik, Haabneeme rand, aadressiga Kaluri tee 26a // Kesk tee 29 // Vahtra tee 13 // Haabneeme rannaala (kat. nr. 89001:003:1863); ala kasutusse andmise eesmärk: ranna vaba aja tegevust toetava teenuse pakkumine (näiteks SUP või skim laua rent). Toitlustus keelatud. Elektritoite ja muude kommunikatsioonide võimalus puudub. Ala pindala: 60 m2.
FOTO

3.    Haabneeme ranna müügikoht nr 3, asukohaga Haabneeme alevik, Haabneeme rand, aadressiga Kaluri tee 26a // Kesk tee 29 // Vahtra tee 13 // Haabneeme rannaala (kat. nr. 89001:003:1863); ala kasutusse andmise eesmärk: hooajaline meelelahutus ja klienditeenindus. Elektritoite ja muude kommunikatsioonide võimalus puudub. Ei ole lubatud toiduautod/foodtruckid. Ala pindala 150 m2.

Enampakkumise  tingimused on leitavad siit ja pakkumise esitamise vorm on leitav siit. Lisainfot saab telefonil 602 8800 või e-posti aadressil info@viimsivv.ee.

Kristjan Järv
heakorra vanemspetsialist