Reklaam

REKLAAMIMOODULID

Reklaamide mõõdud

Reklaamikülgedel avaldamiseks võtab Viimsi Teataja vastu õigetes mõõtudes ja kas PDF või PNG versioonis kujundatud reklaame.
Kujundatud reklaami meiliga toimetusele saates lisage sellele soovitav ilmumiskuupäev, sobiva reklaamimooduli mõõdud ja andmed reklaami tellija kohta:

• firma täpne nimi, registreerimisaadress;
  • kontaktisiku nimi (kes tellis reklaami);
  • kuulutus või reklaam avaldatakse pärast teenuse eest tasumist. Kuulutuse või reklaami eest
    tasutakse ülekandega Viimsi Vallavalitsuse arvelduskontole.

Viimsi Teataja reklaami avaldamise põhimõtted ja reklaami hinnakirja kehtestamine alates 1. novembrist 2022 on leitav SIIT.

Reklaami võtame vastu e-posti vahendusel jane.saks@viimsivv.ee.

VIIMSI TEATAJAS AVALDAVATE REKLAAMIDE HINNAKIRI

Ühekordse avaldamise hind (käibemaksu ei lisandu):

67,6 x 88 mm (1/16 lk) 94 eurot
140 x 88 mm (1/8 lk ) 162 eurot
140 x 182 mm (1/4 lk) 275 eurot
285 x 182 mm (1/2 lk) 529 eurot
285 x 369 mm (terve lk) 1090 eurot

NB! Reklaami soovist tuleb teada anda ja reklaamifail esitada hiljemalt lehe ilmumise eelse nädala kolmapäevaks.

REAKUULUTUSED

Muudatus Viimsi Teataja reakuulutuste avaldamise korras era- ja äriklientidele alates 1. novembrist 2022:

• Reakuulutuse avaldamiseks Viimsi Teatajas palume teha kõigepealt ülekanne, tasudes Viimsi vallavalitsusele sõltuvalt kuulutuse pikkusest.
  • Seejärel saatke palun kuulutuse korrektne tekst juba koos tasumist tõendava maksekorraldusega e-posti aadressil jane.saks@viimsivv.ee.
  • Reakuulutus ilmub järgmises lehes juhul, kui kuulutuse tekst ja maksekorraldus on saadetud hiljemalt lehe ilmumise eelneva nädala kolmapäevaks.

Hinnad eraisikule:

• Kuulutuse 1 ilmumine kuni 200 tähemärki: hind 5 €.
  • Pikem tekst 10 € (kuni 400 tähemärki koos tühikutega).

Hinnad ettevõttele:

• Kuulutuse 1 ilmumine kuni 200 tähemärki: hind 10 €.
  • Pikem tekst 20 € (kuni 400 tähemärki koos tühikutega).

Vallavalitsusele makstes ei lisandu käibemaksu.

Kontonumber: EE182200221010936477 Swedbank

Raha saajaks märkige palun Viimsi Vallavalitsus, ülekande selgituseks “Kuulutus Viimsi Teatajas, ilmumiskuupäev (kordade arv juhul, kui kuulutus peab ilmuma mitmes järjestikus numbris) ja kuulutaja nimi.

Tasuline kirjutis koos illustreerivate fotode ja/või graafikaga mahutatakse reklaampinnale, millele kehtib sama hind, mis samas mõõdus reklaamile.