Reklaami hinnad

Reklaami võtame vastu ja muudame e-posti vahendusel teataja@viimsiteataja.ee

REKLAAMIMOODULID

Reklaamide mõõdud

Reklaamikülgedel avaldamiseks võtab Viimsi Teataja vastu õigetes mõõtudes ja kas PDF või JPG versioonis kujundatud reklaame.
Kujundatud reklaami meiliga toimetusele saates lisage sellele soovitav ilmumiskuupäev, sobiva reklaamimooduli mõõdud ja andmed reklaami tellija kohta:

• firma täpne nimi, registreerimisaadress;
  • kontaktisiku nimi (kes tellis reklaami);
  • meiliaadress, kuhu raamatupidaja saadab arve.

Reklaamide mõõte, hindu ja soodustusi vt järgnevast tabelist. Hindadele ei lisandu käibemaks.

VIIMSI TEATAJAS AVALDAVATE REKLAAMIDE HINNAKIRI

Ühekordse avaldamise hind (käibemaksu ei lisandu):

Reakuulutused alates 5 eurot
139 x 88 mm (1/8 lk ) 112 eurot
139 x 182 mm (1/4 lk) 190 eurot
283 x 182 mm (1/2 lk) 360 eurot
283 x 370 mm (terve lk) 690 eurot

REAKUULUTUSE AVALDAMINE

MUUDATUS VIIMSI TEATAJA REAKUULUTUSTE AVALDAMISE KORRAS ERA- JA ÄRIKLIENTIDELE ALATES 26. APRILLIST 2019

• Reakuulutuse avaldamiseks Viimsi Teatajas alates 10. maist ilmuvast lehest palume teha kõigepealt ülekanne, tasudes Viimsi vallavalitsusele sõltuvalt kuulutuse pikkusest.
  • Seejärel saatke palun kuulutuse korrektne tekst juba koos tasumist tõendava maksekorraldusega e-posti aadressil vt@viimsivv.ee – palun pange tähele, et teile ei saadeta täiendavat kinnitust, vaid kuulutus ilmub lehes tavakorras ja sobivas rubriigis.

TASUD

ERAISIK

• Kuulutuse 1 ilmumine kuni 200 tähemärki: hind 5 €.
  • Pikem tekst 10 € (kuni 400 tähemärki koos tühikutega).

ETTEVÕTTED

• Kuulutuse 1 ilmumine kuni 200 tähemärki: hind 10 €.
  • Pikem tekst 20 € (kuni 400 tähemärki koos tühikutega).

Vallavalitsusele makstes ei lisandu käibemaksu.

ÜLEKANNE

Kontonumber: EE182200221010936477 Swedbank

Raha saajaks märkige palun Viimsi Vallavalitsus, ülekande selgituseks “Kuulutus Viimsi Teatajas, ilmumiskuupäev (kordade arv juhul, kui kuulutus peab ilmuma mitmes järjestikus numbris) ja kuulutaja nimi.

Reakuulutust avaldav ettevõte saab soovi korral arve. Palun teavitage arve soovist kuulutuse teksti saates, lisades kindlasti kohe juurde: ettevõtte nimi, registrikood, postiaadress ja meiliaadress, kuhu arve saata. Arve saadame e-postiga pärast kuulutus(t)e avaldamist.

SOODUSTUSED

1. ühe ja sama kuulutuse või reklaami avaldamise puhul üle 3 korra on soodustus – 10%
  2. ühe ja sama kuulutuse või reklaami avaldamise puhul üle 5 korra on soodustus – 15%
  3. ühe ja sama kuulutuse või reklaami avaldamise puhul üle 10 korra on soodustus – 30%
  4. ühe ja sama kuulutuse või reklaami avaldamise puhul üle 15 korra on soodustus – 40%
  5. ühe ja sama kuulutuse või reklaami avaldamise puhul üle 20 korra on soodustus – 45%

Tasuline kirjutis koos illustreerivate fotode ja/või graafikaga mahutatakse reklaampinnale, millele kehtib sama hind, mis samas mõõdus reklaamile.

LISAINFO