Vallavalitsuse kontaktid | Viimsi vald

Vallavalitsuse kontaktid

Aadress: Nelgi tee 1, Viimsi alevik, 74001 Harjumaa
Telefon: 602 8800
Faks: 602 8801
E-postinfo@viimsivv.ee 
Registrikood: 75021250
Tööaeg vallavalitsuses: E 8.00 - 17.30; T, K, N 8.00 - 17.00; R 8.00 - 14.00
Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30;  N 9.00 - 12.00 ja 14.00 - 17.00

Arved palume saata Viimsi Vallavalitsusele e-posti aadressil arved@viimsivv.ee 
Vallavalitsuse töötajate e-posti aadressid on kujul eesnimi.perenimi@viimsivv.ee

Viimsi vallavalitsuse liikmed

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00

Eelregistreerimisega telefonil: 602 8803

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallavanem

Siim Kallas

602 8880
siim.kallas@viimsivv.ee

Abivallavanem

Margus Kruusmägi

602 8803
margus.kruusmagi@viimsivv.ee

Abivallavanem

Janek Murakas

602 8803
janek.murakas@viimsivv.ee

Abivallavanem

Annika Vaikla

602 8803
annika.vaikla@viimsivv.ee

Vallavalitsuse liikmete tööjaotus    

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Peaspetsialist

Moonika Oras

602 8880 
moonika.oras@viimsivv.ee

Sisekontrolör Mare Timian 602 8815
mare.timian@viimsivv.ee

Vallakantselei

Vallasekretäri vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00
kantselei põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallasekretär

Helen Rives

602 8803
helen.rives@viimsivv.ee

Kantselei peaspetsialist

Terje Sander

602 8803
terje.sander@viimsivv.ee

Peaspetsialist ametikoht täitmata  

Õigusosakond

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Õigusosakonna juhataja

Merit Renlund

602 8803
merit.renlund@viimsivv.ee

Jurist

Gunnar Kender

602 8803
gunnar.kender@viimsivv.ee

Jurist ametikoht täitmata  
Hankespetsialist Tõnu Ammussaar tonu.ammussaar@viimsivv.ee

Personali - ja haldusosakond

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Personali- ja haldusosakonna juhataja 

Kristi Pukk

kristi.pukk@viimsivv.ee

Personali peaspetsialist Nele Kilk 602 8872
nele.kilk@viimsivv.ee
Arhiivinduse spetsialist Maiu Kuul 602 8854
maiu.kuul@viimsivv.ee
Abiteenistuja ametikoht täitmata  

Kommunikatsiooniosakond

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Kommunikatsioonijuht

ametikoht täitmata

 

Viimsi Teataja peatoimetaja

Ülo Siivelt

5687 0183
602 8840
ulo.siivelt@viimsivv.ee

Sisekommunikatsiooni peaspetsialist

KT kommunikatsioonijuht

Elis Mäeots 5344 4900
elis.maeots@viimsivv.ee
Ametnike haridus ja eriala    

Rahandusosakond

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00 
Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Rahandusosakonna juhataja

Randar Lohu

602 8813
randar.lohu@viimsivv.ee

Peaökonomist

Liina Koppel

602 8852
liina.koppel@viimsivv.ee

Pearaamatupidaja

Tiina Põder

602 8809
tiina.poder@viimsivv.ee

Raamatupidaja

Anneli Putkemaa

602 8865
anneli.putkemaa@viimsivv.ee

Raamatupidaja

Terje Mägi

602 8812

terje.magi@viimsivv.ee

Raamatupidaja

Kati Esna

602 8811
kati.esna@viimsivv.ee

Ametnike haridus ja eriala    

Keskkonna- ja planeerimisosakond

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Keskkonna- ja planeerimisosakonna juhataja

Peeter Rüütel

peeter.ryytel@viimsivv.ee

Keskkonna- ja planeerimisosakonna peaspetsialist Liisi Arm 602 8851
liisi.arm@viimsivv.ee 

Planeeringute peaspetsialist

Tatjana Nikolajenkova

tatjana.nikolajenkova@viimsivv.ee

Planeeringute vanemspetsialist

Anne Siitan

602 8822
anne.siitan@viimsivv.ee
Planeeringute vanemspetsialist Piret Kõo 602 8881
piret.koo@viimsivv.ee
Planeeringute vanemspetsialist Birgit Mägi 602 8871
birgit.magi@viimsivv.ee
Keskkonna vanemspetsialist Aet Põld 602 8859
aet.pold@viimsivv.ee
Keskkonna vanemspetsialist Heidi Tiikoja 602 8847
heidi.tiikoja@viimsivv.ee

Geodeesia- ja geoinfo peaspetsialist

Aime Proos

602 8817
aime.proos@viimsivv.ee

Maakorralduse vanemspetsialist

Eve Leesment

602 8848
eve.leesment@viimsivv.ee

Mõõdistuste ja maamaksu vanemspetsialist

Stella Laur

602 8816
stella.laur@viimsivv.ee

Tehnovõrkude registri vanemspetsialist

Marek Viiklaid

5683 0204
marek.viiklaid@viimsivv.ee

Aadressiandmete vanemspetsialist

Estella-Marie Kõiv

602 8876
estella-marie.koiv@viimsivv.ee

Projektijuht Anna-Helena Purre  
Projektijuht Anu Leisner  

Vanemspetsialist

ametikoht täitmata

 

 Ametnike haridus ja eriala    

Ehitus- ja kommunaalosakond

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 -12.00, 14.00 - 17.00

Osakonna juhataja ja peaspetsialistid eelregistreerimisega telefonil: 6028 818

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Ehitus- ja kommunaalosakonna juhataja

Alar Mik

602 8827
alar.mik@viimsivv.ee

Spetsialist

Maarja Kudrjavtseva

602 8818
maarja.kudrjavtseva@viimsivv.ee

Ehitusvaldkonna peaspetsialist

Jüri Kurba

602 8878
juri.kurba@viimsivv.ee

Arhitekt - vanemspetsialist

Kaja Kuldkepp

602 8820
kaja.kuldkepp@viimsivv.ee

Ehituslubade vanemspetsialist

Anastassia Prokofjeva

602 8821

anastassia@viimsivv.ee

Ehituslubade vanemspetsialist

ametikoht täitmata

 

Ehitisregistri vanemspetsialist

Piret Haas

602 8846
piret.haas@viimsivv.ee

Tehnovõrkude vanemspetsialist

Mart Kraut

602 8830
mart.kraut@viimsivv.ee

Kommunaalvaldkonna peaspetsialist

Taavi Valgmäe

602 8842
taavi.valgmae@viimsivv.ee

Transpordi vanemspetsialist

Imre Saar

602 8835
5690 2914
imre.saar@viimsivv.ee

Teede vanemspetsialist

Timmo Aleksandrov

602 8861
timmo.aleksandrov@viimsivv.ee

Heakorra vanemspetsialist

Kai Utt

602 8853
kai.utt@viimsivv.ee

Kommunikatsioonide vanemspetsialist

ametikoht täitmata

 

Taristu vanemspetsialist

Siim Reinla

602 8882
5626 6190
siim.reinla@viimsivv.ee

Merenduse vanempetsialist

Igor Ligema

602 8834
igor.ligema@viimsivv.ee

Haljastuse vanemspetsialist

ametikoht täitmata

 

Projektijuht Tanel Mätlik

510 2705
tanel.matlik@viimsivv.ee

Abiteenistuja - heakorratöötaja Olari Pint

5663 8615
olari.pint@viimsivv.ee

Abiteenistuja - heakorratöötaja Igor Engaste  
Abiteenistuja - heakorratöötaja Aivar Käsper  
Abiteenistuja - heakorratöötaja Allan Kurgvel  

Järelevalve osakond

Osakonna põhimäärus

   

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Järelevalveosakonna juhataja

Karin Mägi

602 8858
5684 0612 
karin.magi@viimsivv.ee 

Järelevalveinspektor

Mari-Liis Kivirand

5802 3500
mari-liis.kivirand@viimsivv.ee

Järelevalveinspektor

Viktor Beresnev

602 8845
5690 5513 
viktor.beresnev@viimsivv.ee

Järelevalveinspektor

Raido Kübarsepp

602 8829
raido.kubarsepp@viimsivv.ee

 Ametnike haridus ja eriala    

Sotsiaal- ja tervishoiuosakond

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00

Osakonna põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja

Kairi Avastu

5686 8654
602 8824

kairi.avastu@viimsivv.ee

Sotsiaaltöö peaspetsialist

Tõnu Troon

5621 0172
602 8867
tonu.troon@viimsivv.ee

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

Grete Bobkin

5624 4822
602 8826
grete.bobkin@viimsivv.ee

Sotsiaaltöö vanemspetsialist

Margit Stern

602 8857
margit.stern@viimsivv.ee

Sotsiaalregistri spetsialist

Eldi Pärdi

602 8825
eldi.pardi@viimsivv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist

Thea Tänav

602 8823
thea.tanav@viimsivv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist

Katre Reilent

602 8875
katre.reilent@viimsivv.ee

Lastekaitse vanemspetsialist

Airi Vaaderpall

5302 9907
602 8841
airi.vaaderpall@viimsivv.ee

Abiteenistuja Ivo Illison 602 8800
Ametnike haridus ja eriala    

Haridus- ja kultuuriosakond

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Üldine telefon: 6028 868 
Ameti põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Haridus- ja kultuuriosakonna juhataja

Ermo Mäeots

602 8843
ermo.maeots@viimsivv.ee

Kultuuri- ja sporditöö peaspetsialist Ott Kask 602 8874
ott.kask@viimsivv.ee

Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist

Kadi Bruus

602 8862
kadi.bruus@viimsivv.ee

Üldhariduse vanemspetsialist

Aet Tampuu

602 8868
aet.tampuu@viimsivv.ee

Alushariduse vanemspetsialist

Svetlana Kubpart

602 8844
svetlana.kubpart@viimsivv.ee

Kultuuritöö vanemspetsialist

Marje Plaan

602 8866
marje.plaan@viimsivv.ee

Huvihariduse vanemspetsialist

Kaija Mägi

602 8860
kaija.magi@viimsivv.ee

Spordi- ja rahvatervise vanemspetsialist ametikoht täitmata  
Ametnike haridus ja eriala    

Arendusosakond

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00

Ameti põhimäärus

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Arendusosakonna juhataja

Mailis Alt

602 8819
mailis.alt@viimsivv.ee

Infotehnoloogia peaspetsialist

Mario Krabi

mario.krabi@viimsivv.ee

Infosüsteemide vanemspetsialist

ametikoht täitmata

it@viimsivv.ee

Peaspetsialist - protsessijuht Evelin Vanker evelin.vanker@viimsivv.ee
Rahvastikuregistri vanemspetsialist Katrin Jalast 602 8806
katrin.jalast@viimsivv.ee
Klienditeeninduse spetsialist Irja Roots 602 8800
info@viimsivv.ee
Peaspetsialist - partnerlussuhete juht ametikoht täitmata  

Viimsi Vallavolikogu

Vastuvõtuajad: E 14.00 - 17.30 ja N 9.00 - 12.00, 14.00 - 17.00
Eelregistreerimisega telefonil: 602 8802

Vallavolikogu koosseis

Ametikoht ja juhend

Nimi

Telefon ja e-post

Vallavolikogu esimees

Taavi Kotka

602 8802
volikogu@viimsivv.ee

Vallavolikogu aseesimees

Urve Palo

 602 8802
urve.palo@gmail.com
 
Volikogu kantselei juhataja Liina Mugu 602 8802
volikogu@viimsivv.ee

Viimsi valla ametiasutuste struktuur ja teenistuskohtade koosseis