Harjumaa kõige sportlikum kool on Haabneeme kool

20. jaan 2020
Haabneeme kool

Autor: Dmitri Reinmets Foto: Henrik Põder

Igal aastal selgitab Harjumaa Koolispordiliit välja Harjumaa kõige sportlikuma põhikooli ja gümnaasiumi. Haabneeme Kool tõi 2019. aastal esmakordselt põhikoolide arvestuses üldvõidu rändkarika Viimsi valda.

Haabneeme kooli õpilased on väga sportlikud ja kõrgelt motiveeritud erinevatel spordialadel heade tulemuste saavutamiseks. Juba kolmandat aastat on ka üks alustavatest klassidest spordiklass, kus füüsiline aktiivsus ja tervisesport on igapäevases fookuses.

Kompleksvõistlus, millega võidukarikas koju toodi, koosneb seitsmest spordialast. Kolme spordiala – teatesuusatamine, murdmaateatejooks ja rahvastepall – üldvõit tuli Haabneeme koolile. Jalgpallis saavutati II koht ning sisekergejõustikus, staadioniteatejooksudes ning ujumises III koht. Korvpallis esimese kolme hulka sel korral ei pääsenud, kuid ka saavutatud IV koht on motivatsiooniks uuel õppeaastal.

õpetajad

Kokkuvõttes tuli kompleksarvestuses 202 punktiga üldvõit Haabneeme koolile esmakordselt. Tulemusega edestati teise koha saavutanud Laagri kooli ning kolmanda tulemuse saavutanud Aruküla põhikooli.

Kõige suuremad tänusõnad kõikidele tublidele 115 õpilasele, kes oma panuse tiitli võitmiseks andsid! Aitäh mõistvatele kolleegidele, kelle tundidest sportlased võistluste ajal puudusid, ja eriline tänu liikumise õpetajatele Kirkele, Pillele, Jarnole, Brunole, Dmitrile ja Bertile! Õpetaja Bert pälvis tunnustuse ka Harjumaa Spordiliidu ja Eesti Kultuurkapitali Harjumaa Ekspertgrupi poolt.