Õnnitleme tublimaid koolilõpetajaid

12. juuni 2024

Peagi saavad abituriendid kätte lõputunnistuse ja on valmis järgmisteks väljakutseteks.  Viimsi vallavalitsus tunnustab ja premeerib neist tublimaid ehk gümnaasiumi kuld- või hõbemedaliga lõpetanud noori - kuldmedaliste 600 ja hõbemedaliste 400 euroga. Samuti on kõik kutsutud 13. juunil vallavanema vastuvõtule Viimsi vabaõhumuuseumisse.

Kuldmedaliga autasustatakse järgmisi noori: Susanna Silluta ja Hanna Marii Mängel (Gustav Adolfi gümnaasium), Mia Martina Sarapuu (Tallinna Muusika- ja Balletikool), Lisette-Liis Loorits (Tallinna Reaalkool), Elizabeth Vainult, Karolina Barbara Viks, Mia Matilda Lemba ja Nataly Järvik (Vanalinna Hariduskolleegium); Kadri Allas, Rebeka Järve, Liisa-Lotte Kaldma, Emma Ney ja Karina Polevaya (Viimsi gümnaasium).

Hõbemedali pälvisid: Maribel Arge ja Hedvig Kaing (Gustav Adolfi gümnaasium); Carmen-Kätrin Laan (Tallinna Arte gümnaasium); Anastassia Teterina (Tallinna Laagna gümnaasium); Arina Sinjuk (Tallinna Humanitaargümnaasium); Sofia Adelle Abner ja Kirke Kaisa Kaunis (Vanalinna Hariduskolleegium); Arlene Advelk, Markos Kanepi, Martin Erki Kähr, Eliise Lepp, Laura Mihkelson, Richard Pallon, Brita Melinde Ploom, Lotte Puusepp, Marleen Puuström, Maria Rohumaa, Karmen Tarro, Kristel Teeväli, Laura Maria Tolppa, Laura-Liis Uussaar, Natali Sigijane, Mirtel Põlluäär ja Indrek Jürves (Viimsi gümnaasium).

IB-õppe kiitusega lõpetas kooli Anna Vunš (Audentese Rahvusvaheline kool).

Aet Tampuu
üldhariduse vanemspetsialist