Viimsi Halduse nõukogu liikmeks saab Jaanus Koni

26. okt 2023
Jaanus Koni

25. oktoobri Viimsi vallavalitsuse istungil vastu võetud korraldusega muutub osaühing Viimsi Haldus nõukogu koosseis.

13. oktoobril esitas seni nõukokku kuulunud abivallavanem Alar Mik vallavalitsusele palve tagasiastumiseks. Vallavalitsuse otsusega kinnitati tema asemel Viimsi Halduse nõukogu liikmeks alates 1. novembrist Viimsi vallavolikogu liige Jaanus Koni. Abivallavanem Alar Mik selgitas oma taandumist nõukogust sooviga pühenduda rohkem arenguprojektidele, millede taotlemisel on vald olnud väga edukas.

Vallavanem Illar Lemetti sõnul näitas Alar Mik nõukogu liikmena üles märkimisväärset pühendumist ja aitas organisatsiooni tööprotsesse oluliselt tõhustada.
„Tänan Alarit tehtud töö eest, mis on tõstnud vallale kuuluva ettevõtte tulemuslikkust ja tõhustanud nende tööd. Jaanus Koni on väga hea ehitusvaldkonna tundja ja annab kindlasti suure panuse meie äriühingu edasisse arengusse,“ ütles vallavanem Illar Lemetti.

Uue nõukogu liikmena soovib Jaanus Koni samal kursil jätkata ja tõhustada tehnilisi protsesse.
„Oluline on jätkuvalt parendada teenuse kvaliteeti ja astuda järgmine samm erinevate tehniliste lahenduste kasutuselevõtul hoonete monitoorimisest kuni haldustööde seireni. Väljakutseks saab kindlasti olema valla uute sotsiaaltaristuobjektide ehitus,“ lisas Jaanus Koni.

Heiko Leesment
avalike suhete osakond