Viimsi vald tänas ja tunnustas valla haridustöötajaid

4. okt 2024

4. oktoobril toimus Viimsi Artiumis Viimsi vallavalitsuse poolt korraldatud traditsiooniline õpetajate tunnustus- ja tänuõhtu, millest võttis osa ligi 350 haridustöötajat Viimsi valla haridusasutustest.

Igapäevaselt pakuvad Viimsi lastele haridust põhi- ja huvikoolides, lasteaedades ja noortekeskuses kokku pea 600 inimest. „Lisaks igapäevasele tööle on viimastel aastatel haridustöötajatele lisandunud mitmeid täiendavaid väljakutseid, sealhulgas muukeelsete laste ja nende vanemate kaasamine ning lõimimine haridusellu. Tunnustan kõiki valla haridustöötajaid, sest nii koolid, lasteaiad kui ka noortekeskus on kõigi väljakutsetega väga hästi hakkama saanud. Tänasel haridustöötajate tänuüritusel tänan teid kõiki tehtud töö eest ja soovin homseks rõõmurohket õpetajate päeva,“ sõnas vallavanem Illar Lemetti.

Tänuüritusel andsid vallavanem Illar Lemetti, abivallavanem Katrin Markii ja volikogu esimees Atso Matsalu üle järgmised tänukirjad:

• Aasta noorsootöötaja / huvihariduse õpetaja 2024 on KÜLLI TÄHT, keda tunnustati pikaajalise ja silmapaistva töö eest näitetrupi Eksperiment eestvedamisel.
  • Aasta lasteaiaõpetaja 2024 on KRISTI KIRBITS, keda tunnustati silmapaistva ja suure hoolimisega tehtud töö eest MLA Viimsi Lasteaiad Astri maja lasteaiaõpetajana.
  • Aasta klassijuhataja / mentor 2024 on ANNA IRJAS-KOPLI, keda tunnustati pühendunud töö eest Haabneeme koolis klassijuhatajana ning tulemusliku töö eest digitehnoloogia rakendamisel õppetöös.
  • Aasta tugispetsialist / HEV-õpilase toetaja 2024 on KATRIN MALM, keda tunnustati pühendunud töö eest kaasava hariduse põhimõtete rakendamisel Viimsi koolis ja läbi taastava õiguse võrgustiku töö hooliva kogukonnakultuuri loomise eest.
  • Aasta haridusjuht 2024 on PEETER SIPELGAS, keda tunnustati märkimisväärse panuse eest Viimsi kooli kujundamisel innovaatiliseks ja ühtse meekonnaga haridusasutuseks, kus õpetaja tahab õpetada ja õpilane õppida.
  • Aasta õpetaja 2024 on KAIDY ÕISMETS, keda tunnustati silmapaistva töö eest Haabneeme kooli matemaatikaõpetajana ja õppematerjalide koostajana ning õpetajaameti aktiivse tutvustamise ja esiletõstmise eest sotsiaalmeedias.
  • Lisaks anti üle ka haridus- ja teadusministeeriumi tänukiri Viimsi kooli õpetaja Ljudmila Reimannile märkimisväärse panuse eest teiste keelte ja kultuuride tutvustamise eest.

Aet Tampuu
üldhariduse vanemspetsialisti