Anna teada tormikahjust

10. veebr 2023
Tormikahju

Öösel alanud torm on üle valla põhjustanud tormikahjustusi, mis võivad ohustada inimesi või takistada liiklust. Kui näete ohtlikku või liiklust takistavat tormikahju avalikus ruumis, palume sellest teatada e-postil kommunaal@viimsivv.ee või teemeistri ööpäevaringsel infotelefonil 5301 5855.

Mitmetes kohtades on teedele langenud oksi ja oksarisu. Palume kõigil liiklejatel olla äärmiselt ettevaatlikud, sest hommikul oli ka elektrikatkestusi, mis häiris teevalgustite tööd. Erinevatest kohtades on tulnud teateid ümber kukkunud rajatistest, ehitiste piirdeaedadest, reklaamikandjatest jne. Soovitame oodata ümberkukkunud asjade püsti tõstmisega tormi möödumiseni ja tõsta need võimalusel esialgu ohutusse kohta.

Vallavalitsuse ehitus- ja kommunaalosakond on koostöös teehoolduse eest vastutava TREV-2 Grupiga kaardistanud tormikahjusid juba varahommikust alates. Kui näete tormikahju avalikus ruumis, siis palume sellest teatada e-postil kommunaal@viimsivv.ee või teemeistri ööpäevaringsel infotelefonil 5301 5855. Kõik kahjud likvideeritakse järjekorras ning päeva jooksul lisanduvad teated pannakse tööde järjekorda.

Imre Saar
kommunaalteenistuse juhataja