Kelnase-Leppneeme liini teenindab asenduslaev MS Nargö

19. juuni 2023
Wrangö

Pühapäeva, 18. juuni keskpäeval andis Leppneeme-Kelnase liini teenindav Tuule Liinid OÜ teada tehnilisest rikkest parvlaeval Wrangö, mille asendamiseks kutsuti liinile asenduslaeva MS Nargö.

Pühapäeval, 18. juunil tugeva tuule tõttu kursilt kaldunud parvlaev Wrangö vigastas sõukruvi ja ootab hetkel tuukritelt hinnangut vigastustele. Pühapäeva pärastlõunased reisid tühistati ja Pranglilt tõid mandrile inimesed asenduslaev MS Nargö ja Mölgi sadamast väljunud RIB-paadid. Ilmastikuolud olid merel õhtul keerulised – puhus tugev tuul ja lainetus oli kõrge.

Tuule Laevad OÜ sõnul tegid RIB-paadid kaks ringi, toimetades mandrile 50 inimest. Ka 46-kohaline MS Nargö tegi Kelnasest Leppneeme sadamasse kaks sõitu ja sellega olid kõik inimesed õhtuks mandrile aidatud.

Laevaettevõtte sõnul teenindab esmaspäeval MS Nargö, mis alustas esimest sõitu Leppneeme sadamast täna kell 9 hommikul. Hommikul 7.30 Kelnasest toimuma pidanud sõit tühistati, aga ülejäänud sõidud toimuvad graafikujärgselt. Autode ja kauba ülevedu saarele ei toimu.

Täpsemat infot MS Nargö väljumiste kohta saab küsida Tuule Liinid OÜ kontakttelefonilt 510 9456 või vaadata kodulehelt www.tuuleliinid.ee

Heiko Leesment
avalike suhete osakond