18 aprill

Väärikate ülikool: Kaido Kaljuste

Viimsi huvikeskus

Aprillikuu väärikate ülikooli loeng toimub 18. aprillil kell 13 Viimsi huvikeskuse suures saalis.

Aprillis peab loengu teemal „Kuidas teha kinnisvaratehingud turvaliselt?“ Kaido Kaljuste, kinnisvarabüroo RUUM24 tegevjuht ja kutseline maakler ning Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja juhatuse esimees.

Kaidol on töökogemust kinnisvaravaldkonnas üle 21 aasta, ta on olnud Tallinna Majanduskooli kinnisvaramaakleri eriala õppejõud, Pindi Kinnisvara vahendusteenuse valdkonnajuht, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja Aukohtu liige. Kaido on valitud 2020. aastal Eesti Kinnisvaramaaklerite Koja liikmete poolt Aasta Maakleriks.

Loengus räägime konkreetsete eluliste juhtumite ja valdkonna kohtupraktika näitel, mida kinnisvaratehingute puhul silmas pidada. Müügi- ostu- või üüritehingu läbiviimine on keeruline protsess, kus omavahel põimuvad kinnisvara ehituslikud puudused, juriidilised probleemid ja inimeste omavahelised suhted. Nii on kerge tekkima olukord, kus loodetud tehing jääb ära või peale lepingu sõlmimist saab alguse aastaid kestev pikk ja kulukas kohtuprotsess.

Maikuu väärikate ülikooli loeng ja õppeaasta lõpuaktus toimub 23. mail kell 13 Viimsi Artiumi suures saalis.

Loengutesse saab registreeruda ning nende kohta lisainfot küsida e-posti teel kadri.sild@viimsivv.ee või telefonil 602 8880.