Koosseis

Volikogu esimees - Taavi Kotka volikogu@viimsivv.ee 
Volikogu aseesimees - Urve Palo  urve.palo@gmail.com ja Mari- Ann Kelam kelam@neti.ee 
Volikogu kantselei juhataja Liina Mugu
Vastuvõtuaeg: E 14.00-17.30; N 9.00-12.00 ja 14.00-17.00 (kabinet 206)
Telefon: 602 8802 
E-post: volikogu@viimsivv.ee

Viimis vallavolikogu 9. koosseis 

Erakond Nimi E-post Telefoninumber
Eesti Reformierakond:

Taavi Kotka
Aivar Sõerd
Taivo Luik
Tanel Einaste
Riina Aasma
Siim Kallas
Janek Murakas
Märt Vooglaid
Valdur Kahro

volikogu@viimsivv.ee
aivar.soerd@riigikogu.ee
taivo@hawaii.ee
tanel@kkviimsi.ee
riina.aasma@gmail.com
siim.kallas@riigikogu.ee
volikogu@viimsivv.ee
mart@manutent.ee
kahroracing@gmail.com

602 8802 
506 2676
602 8802 504 8422
509 4272
602 8802 
602 8802 
508 3161
504 8275

Erakond Isamaa: Mari-Ann Kelam
Jan Trei 
Priit Robas
mariann.kelam@gmail.com
jan@viimsivv.ee
priit.robas@eesti.ee
602 8802  
602 8802 
602 8802 
Sotsiaaldemokraatlik Erakond:

Urve Palo
Raimo Tann

urve.palo@gmail.com
raimo@paenurme.ee
602 8802 
517 2941
Valimisliit Kogukondade Viimsi: Ivo Rull
Ants Erm
ivo@rullrumm.ee
ants.erm@gmail.com
5646 3280
5554 5072
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond: Hannes Võrno
Madis Saretok
hannesv6rno@gmail.com
msaretok@gmail.com

5306 3000
501 1562

Eesti Keskerakond: Oliver Liidemann
Oksana Šelenjova
oliver.liidemann@outlook.com
o.selenjova@gmail.com
564 2699
5691 2528
Valimisliit Rannarahvas: Raivo Kaare raivokaare@gmail.com 503 4247