Koosseis | Viimsi vald

Koosseis

Volikogu esimees - Taavi Kotka volikogu@viimsivv.ee

Volikogu aseesimees - Urve Palo  urve.palo@gmail.com

Volikogu kantselei juhataja Liina Mugu
Vastuvõtuaeg: E 14.00-17.30; N 9.00-12.00 ja 14.00-17.00 (kabinet 215)
Telefon: 602 8802 
E-post: volikogu@viimsivv.ee

Viimis vallavolikogu 9. koosseis 

Erakond Nimi E-post Telefoninumber
Eesti Reformierakond:

Taavi Kotka
Aivar Sõerd
Kristjan Jõekalda
Tanel Einaste
Riina Aasma
Taivo Luik
Valdur Kahro
Märt Vooglaid
Vladas Radvilavičius

volikogu@viimsivv.ee
aivar.soerd@riigikogu.ee
joekalda@gmail.com
tanel@kkviimsi.ee
riina.aasma@gmail.com
taivo@hawaii.ee
kahroracing@gmail.com
mart@manutent.ee
vladas.radvila@gmail.com

 

 

Erakond Isamaa ja
Res Publica Liit:
Mari-Ann Kelam
Jan Trei 
Priit Robas
mariann.kelam@gmail.com
jan@viimsivv.ee
priit.robas@eesti.ee
 
Sotsiaaldemokraatlik Erakond:

Urve Palo
Raimo Tann

urve.palo@gmail.com
raimo@paenurme.ee
517 2941
Valimisliit Kogukondade Viimsi: Ivo Rull
Ants Erm
ivo@rullrumm.ee
ants.erm@gmail.com
5646 3280
5554 5072
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond: Hannes Võrno
Madis Saretok
hannesv6rno@gmail.com
msaretok@gmail.com
 
Eesti Keskerakond: Oliver Liidemann
Oksana Šelenjova
oliver.liidemann@outlook.com
o.selenjova@gmail.com
564 2699
5691 2528
Valimisliit Rannarahvas: Raivo Kaare raivokaare@gmail.com 503 4247