Koosseis

Volikogu esimees - Atso Matsalu
volikogu@viimsivv.ee

Volikogu aseesimees - Jan Trei 
jan.trei@elvl.ee

Volikogu aseesimees - Pille Petersoo 
petersoo@yahoo.com

Volikogu kantselei juhataja Liina Mugu
Vastuvõtuaeg eelneva registreerimise alusel: E 14.00-17.30; N 9.00-12.00 ja 14.00-17.00 (kabinet 206)
602 8802 
volikogu@viimsivv.ee

 

VIIMSI VALLAVOLIKOGU 10. KOOSSEIS 

Erakond Nimi E-post
Eesti Reformierakond Tanel Einaste

tanel@kkviimsi.ee

Eesti Reformierakond Siim Kallas volikogu@viimsivv.ee
Eesti Reformierakond Jaanus Koni jaanus.koni@gmail.com
Eesti Reformierakond Martin Reim martin.reim@mrjk.ee
Eesti Reformierakond Aivar Sõerd aivar.soerd@riigikogu.ee
Eesti Reformierakond Siiri Visnapuu siiri.visnapuu@energel.ee
 
Erakond Isamaa Mari-Ann Kelam

kelam@neti.ee

Erakond Isamaa Jan Trei jan.trei@elvl.ee
     
 
Erakond Eesti 200 Anneli Laines-Ensling

volikogu@viimsivv.ee

Erakond Eesti 200 Atso Matsalu atso@puukeskus.ee
Erakond Eesti 200 Stig Rästa volikogu@viimsivv.ee
 
Valimisliit Kogukondade Viimsi Ants Erm antserm@mail.ee
Valimisliit Kogukondade Viimsi Ivo Rull ivo@rullrumm.ee
Valimisliit Kogukondade Viimsi Tanel Ojang tanel.ojang@gmail.com
 
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Kristel Menning christal26@hotmail.com
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Meelis Saluneem meelis@logo.ee
 
Eesti Keskerakond Ilja Ban iljaban@hotmail.com
 
Eesti Keskerakond Annika Vaikla annikavaikla@gmail.com
Eesti Keskerakond Raimo Tann raimo@paenurme.ee
 
Valimisliit Vali Viimsi Pille Petersoo petersoo@yahoo.com
Valimisliit Vali Viimsi Antoon Hubert Van Rens antoonvanrens@gmail.com

Volikogus osalemine 2022