Koosseis

Volikogu esimees - Taavi Kotka volikogu@viimsivv.ee 
Volikogu aseesimees - Urve Palo  urve.palo@gmail.com ja Mari- Ann Kelam kelam@neti.ee 
Volikogu kantselei juhataja Liina Mugu
Vastuvõtuaeg eelneva registreerimise alusel: E 14.00-17.30; N 9.00-12.00 ja 14.00-17.00 (kabinet 206)
Telefon: 602 8802 
E-post: volikogu@viimsivv.ee

VIIMSI VALLAVOLIKOGU 9. KOOSSEIS 

Erakond Nimi E-post Telefoninumber
Eesti Reformierakond
Riina Aasma
Aasma Riina 

riina.aasma@gmail.com 

509 4272 
Eesti Reformierakond
Tanel Einaste
Einaste Tanel
tanel@kkviimsi.ee 504 8422
Eesti Reformierakond
Valdur Kahro
Kahro Valdur
kahroracing@gmail.com 504 8275
Eesti Reformierakond
Siim Kallas
Kallas Siim
siim.kallas@riigikogu.ee 602 8802 
Eesti Reformierakond
Taivo Luik
Luik Taivo
taivo@hawaii.ee 602 8802
Eesti Reformierakond
Janek Murakas
Murakas Janek
volikogu@viimsivv.ee 602 8802 
Eesti Reformierakond
Sõer Aivar
Sõerd Aivar
aivar.soerd@riigikogu.ee 506 2676
Eesti Reformierakond
Märt Vooglaid
Vooglaid Märt
mart@manutent.ee 602 8802  
   
Erakond Isamaa
Mari-Ann Kelam
Kelam Mari-Ann

mariann.kelam@gmail.com

602 8802  
 
Erakond Isamaa
robas priit
Robas Priit
priit.robas@eesti.ee 602 8802 
Erakond Isamaa
Trei Jan
Trei Jan
jan@viimsivv.ee 602 8802 
 
 
Urve Palo
Palo Urve

urve.palo@gmail.com

517 7912
 
Kotka Taavi
Kotka Taavi
volikogu@viimsivv.ee 602 8802
 
Valimisliit Kogukondade Viimsi
Ants Erm
Erm Ants
ants.erm@gmail.com  5554 5072 
Valimisliit Kogukondade Viimsi
Rull Ivo
Rull Ivo
ivo@rullrumm.ee 5646 3280
 
Eesti Konservatiivne Rahvaerakond
Saretok Madis
Saretok Madis
msaretok@gmail.com 

501 1562 

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond Võrno Hannes hannesv6rno@gmail.com 5306 3000
 
Eesti Keskerakond
Liidemann Oliver
Liidemann Oliver
oliver.liidemann@outlook.com 564 2699
Eesti Keskerakond
Šelenjova Oksana
Šelenjova Oksana
o.selenjova@gmail.com  5691 2528 
Eesti Keskerakond
Tann Raimo
Tann Raimo
raimo@paenurme.ee 602 8802 
 
Valimisliit Rannarahvas
Kaare Raivo
Kaare Raivo
raivokaare@gmail.com 503 4247