Aeg märgata Harjumaa parimaid

27. sept 2023
parimate tunnustamine

Harju ettevõtlus- ja arenduskeskus ootab kuni 31. oktoobrini ettepanekuid inimestest, ühendustest, asutustest ja ettevõtetest, kes on 2023. aastal silmapaistvalt panustanud Harjumaa arengusse.

Harjumaa aasta tegija konkursile saab kandidaate esitada 31. oktoobrini Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskuse veebilehel järgmistes kategooriates:

• aasta sädeinimene
  • aasta vabaühendus
  • aasta panustaja
  • aasta tegu
  • Harjumaa tervisetegu
  • Harjumaa tervisetegija
  • parim siseturvalisusse panustav organisatsioon
  • parim LEADER koostööprojekt
  • parim LEADER ettevõtlusprojekt
  • parim LEADER elukeskkonna projekt

Tunnustused antakse üle Eesti Filmimuuseumis 23. novembril. Lisaks antakse üritusel üle ka konkursi „Eesti kaunis kodu“ preemiad.

Harjumaa silmapaistvaid algatusi tunnustatakse juba 2003. aastast. Eelmisel aastal valiti parimaks vabaühenduseks Rae Valla Alevike ja Külavanemate Selts (RVAKS), siseturvalisusesse panustavaks organisatsioonika Riigikaitse rügement (Harku vald), Leader elukeskkonna edukamaks projektiks nimetati Klooga kosk – kogukondlik ujuvsaun.

Aasta Tegija konkurssi veavad eest Harju ettevõtlus- ja arenduskeskus, Harjumaa omavalitsuste liit, Harjumaa Leader tegevusgrupid ning Kodukant Harjumaa.

Anu Ritson
Aasta tegija konkursi eestvedaja