Märtsikuu noorsootöö ümarlaud „Viimsi noorte jutud“ toimus Viimsi Artiumis

24. märts 2023
foto

23. märtsil kogunes Viimsi noorsootöö ümarlaud “Viimsi noorte jutud”. Seekord toimus kokkusaamine Viimsi Artiumis, kus tutvuti Viimsi kunstikooli, Viimsi teaduskooli ja Viimsi muusikakooli tegevuste ja võimalustega.

Veel räägiti 1. aprillil Viimsi Artiumis toimuvast noorte konverents ja Viimsi visioonipäevast, SchoolFood4Change projektist ja koolitoidu teemadel. Abivallavanem Marju Aolaid andis ülevaate vallavalitsuse tegevusest ning osalejad tutvustasid, mis on koolides, noortekeskustes ja huvikoolides viimasel kuul toimunud ning millised on lähiaja plaanid.

Viimsi noortekeskuste, koolide õpilasesinduste ja noortevolikogu noored, noorsootöötajad, õpetajad, huvikoolide juhid ja ametnikud kohtuvad regulaarselt kord kuus, et arutada noorte ja noorsootööga seotud teemade üle. Ühised kokkusaamised võimaldavad vahetada informatsiooni ning kavandada ühiseid tegevusi. 

Järgmine ühine kokkusaamine toimub 20. aprillil. Kohtumisele on oodatud kõik, kes soovivad kaasa rääkida ja mõelda Viimsi noorootööd puudutavatel teemadel.

Kadi Bruus
haridus- ja noorsootöö peaspetsialist