Muutub Viimsist Tallinnasse sõitvate bussiliinide peatuste kasutamine

7. juuni 2023

19. juunist määratakse MTÜ Põhja-Eesti Ühistranspordikeskuse poolt Tallinnasse sisenevatele maakondade avalikele bussiliinidele peatused, mis on sõitjatele mõeldud ainult väljumiseks.

Viimsist alustavatel liinidel nr 114, 115 ja 174 jäävad ainult väljumiseks peatused: J. Poska, F. R. Kreutswaldi, Pronksi, Hobujaama, Mere puiestee, Linnahall ja Balti jaam.

Bussi sisenemiseks jäävad peatused: Merivälja, Tuule tee, Aia tee, Kaasiku, Mähe tee, Randvere tee, Supluse puiestee, Pirita, Rummu, Lillepi, Maarjamägi, Lillepaviljon, Lauluväljak.

Tallinnast väljuval suunal jäävad kõik sõiduplaanis määratud peatused sõitjatele sisenemiseks ja väljumiseks, olenemata sõidu pikkusest.

Bussist väljumiseks andke sellest aegsasti märku, vajutades STOP nuppu ning liikuge peatuse lähenedes tagumise ukse juurde.

Joonis: Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus

Imre Saar