Randvere kooli direktor lahkub ametist

18. juuli 2023
Stanislav Nemeržitski

14. juulil esitas vallavalitsusele lahkumisavalduse alates 2021. aasta augustist Randvere kooli juhtinud Stanislav Nemeržitski. Uue koolijuhi leidmiseks kuulutatakse välja avalik konkurss.

Koolijuht Nemeržitski märkis oma kirjas kooli töötajatele, et on väga tänulik suure pühendumusega tehtud töö eest ja aeg Randvere koolis on olnud talle õpetlik. 23. augustil 2021. aastal Randvere kooli direktorina alustanud Stanislav Nemeržistski juhtis eelnevalt Virtsu kooli ja töötas õppejõuna Tallinna ülikoolis.

Haridusvaldkonna abivallavanem Marju Aolaidi sõnul mõistab ja aktsepteerib ta koolidirektori otsust.
„Peale avalduse saamist vestlesime Stanislaviga ja sain kinnitust, et see on tema poolt põhjalikult kaalutletud otsus. Töö, mida Stanislav koos kooli töötajaskonnaga on teinud, on suur ja vastutusrikas. Olen väga tänulik tehtu eest ja soovin talle palju edu uutes väljakutsetes,“ ütles Aolaid.

Abivallavanema sõnul algab peagi Randvere kooli direktori leidmiseks avalik konkurss.

Heiko Leesment
avalike suhete osakond

Foto: Stanislav Nemeržitski Randvere kooli juurdeehituse nurgakivi panekul 2022. aasta kevadel. (Heiko Leesment)