Tallinnast Viimsisse alustab sõitmist ööbussiliin nr 95

5. jaan 2024

Reedel, 5. jaanuari ööl vastu laupäeva alustab sõitmist Pirita ja Viimsi suunaline ööbussiliin nr 95. Marsruudil Balti jaam – Viimsi sõitev ööbussiliini nr 95 alguspunkt on Balti jaamas maakonnaliinide peatuses. Ööbussid sõidavad laupäeva ja pühapäeva öösiti kella poole ühest kuni poole neljani 30-minutilise intervalliga (viimane väljumine ainult Balti jaamast väljuval suunal).

Bussid sõidavad Pirita tee – Ranna tee ja Randvere tee marsruudil Viimsi keskuseni. Liin sõidab marsruudil Toompuiestee, Kaarli pst, Vabaduse väljak, Estonia pst, Teatri väljak, Rävala pst, Pronksi tn, Narva mnt, Pirita tee, Merivälja tee, Ranna tee, Randvere tee, Ravi tee, Randvere tee, Ranna tee, Merivälja tee, Pirita tee, Narva mnt, Pronksi, Rävala pst, Teatri väljak, Estonia pst, Vabaduse väljak, Kaarli pst, Toompuiestee, Rannamäe tee.

Ööbussis kehtib regulaarse ühistranspordiga sama piletisüsteem. Viimsi elanikel tuleb sõit valideerida ja sõidu eest tasuda vastavalt Tallinna ühistranspordi hinnakirjale.

Liini kohta saab täpsemat infot Tallinna transpordiameti veebilehelt.

Loe lisa: Ööbussid sõidavad uuest aastast ka Viimsisse

Imre Saar