Uuest aastast muutuvad haridusasutuste üürihinnad

29. dets 2023
Kool

Viimisi vallavalitsus võttis 29. detsembril istungil vastu otsuse, millega jõustuvad alates 1. jaanuarist 2024 Viimsi vallavalitsuse hallatavatele haridusasutustele uued üürihinnad ja soodustuse saajad.

29. detsembril vastu võetud korraldusega täiendati soodustuse saajate ringi. Näiteks lisati soodustuse saajateks küla- ja alevikuseltsid ning külaliikumisega seotud seltsingud. Lisaks sellele ka loodus-täppisteaduste ning tehnoloogia (LTT) huvihariduse teenusepakkujatele huviringide läbiviimiseks soodustus kuni õppeaasta lõpuni. Soodustuste saajad vaadatakse üle kord aastas 15. augustiks.

Soodushinnad kehtivad 1. jaanuarist:

• Viimsi valla sporditegevuse toetuse saavatele klubidele, Viimsi valla kuni 19-aastastele (k.a) suunatud huviringide pakkujatele ning lastele ja noortele suunatud linnalaagritele korraldajatele;
  • pensionäridele pensionitunnistuse ja üliõpilastele üliõpilaspileti ette näitamisel.

100% soodustus kehtib 1. jaanuarist:

• Randvere, Viimsi, Haabneeme, Püünsi ja Prangli koolide õpilasted õpilaspileti ette näitamisel iseseisvateks õppe- või treeningkava välisteks tegevusteks
  • klassiruumide kasutamisel küla- ja alevikuseltsidele või külaliikumisega seotud seltsingutele koosolekute pidamiseks;
  • klassiruumide kasutamisel 7–19-aastastele suunatud Eesti haridus ja infosüsteemis (EHIS) registreeritud loodusteaduste, tehnoloogia, inseneeria, matemaatika õppekavaga huviringide läbiviimiseks perioodil 01.01.2024 – 15.08.2024.
  • Viimsi ja Randvere koolide ujulates alla 2-aastaste laste ja lapsega kaasas olevale ühele vanemale, kelle elukoht rahvastikuregistris on registreeritud Viimsi vallas. Soodustuse kehtestamise aluseks on sooviavaldus Viimsi Vallavalitsuses sünni- ja elukoha registreerimisel.

Kaija Mägi
haridusosakond