Väärikate ülikooli järgmine teema puudutab kübermaailma

2. jaan 2024
Kätlin Kukk

Jaanuarikuu väärikate ülikooli loeng toimub 18. jaanuaril 2024 kell 13 Viimsi Artiumi suures saalis.

Sel korral tuleb loengut pidama SEB panga turbejuht Kätlin Kukk teemal „Kübermaailm, täis võimalusi ja ohte“. Kätlin Kukk on TTÜ õigusteaduste magister, kellel on 10-aastane töökogemus sisejulgeoleku valdkonnas, 6-aastane töökogemus SEB pangas ja ta on Pangaliidu pettuste ennetamise toimkonna juht. Loengus räägitakse tänapäeva levinumatest küberpettuse skeemidest ja antakse nõuandeid, millele pöörata tähelepanu, et mitte sattuda küberkurjategija haardesse.

Registreerimine loengusse on avatud kodulehel. Lisainfot saab e-posti teel kadri.sild@viimsivv.ee või telefonil 602 8880.

Viimsi väärikate ülikooli 2023/24 õppeaasta loengud toimuvad kord kuus neljapäeviti kell 13-14.30.

Foto: Marko Koks

Kadri Sild