Maria Rander on jõudnud superstaari saates kuue parima hulka

3. nov 2023

Pea 18 aastat Viimsis elanud Maria Rander on praeguseks jõudnud telesaates „Eesti otsib superstaari“ kuue parima hulka.

Viimsiga seob Mariat palju. Ta on veetnud siin kogu oma lapsepõlve, lõpetanud Viimsi muusikakooli ja gümnaasiumi, teinud kaasa kooliteatris ja laulnud nii Maire Pedaku kui ka Ita-Riina Pedaniku käe all. Populaarses telesaates otsustas neiu osaleda aga mitmel põhjusel. „Saade on väga hea platvorm ja koht uute tutvuste saamiseks. Samuti oli telekogemus miski, millest olin pikalt unistanud. Kui nägin, et algamas on uus hooaeg, ei suutnud ma kiusatusele vastu panna,“ ütles ta.

Saates osalemise juures on Maria sõnul osutunud keeruliseks just iganädalane laulude valimine ning kalliks saanud inimeste saatest välja langemine. Samas on ta ise nautinud igat hetke, mil on saanud olla laval ja üllatada nii televaatajat kui ka iseennast. „Samuti olen tänulik, et olen selle teekonna jooksul tutvunud ägedate ja andekate inimestega. Neilt on uskumatult palju õppida ja koos veedetud aeg on mulle hindamatu väärtusega,“ lisas Maria.

Mariale on võimalik kaasa elada pühapäeva õhtuti kanalil TV3 kell 20 algavas “Eesti otsib superstaari” saates. Kui kõik võistlejad on oma etteaste teinud, avatakse telefoniliinid ning Maria poolt saab kuni saate lõpuni helistada numbril 900 0706. „Iga hääl ja sõnum on kullahinnaga ja tähendab mulle väga palju,“ sõnas neiu.

Jane Saks
Viimsi Teataja toimetaja