Märkame ja tunnustame enda vanavanemaid

9. mai 2024
foto

Viimsi vanavanemaid, kuld- ja teemantpulmapaare 2024 ning kutsume vanavanemaid koos lastelastega ühisesse suvelaagrisse.

Viimsi hoolekandekeskus pöördus eelmisel aastal viimsilaste poole üleskutsega esitada tublisid vanavanemaid tunnustamiseks. See üleskutse kõnetas paljusid ning tunnustuse pälvisid seitse vanavanemat, üks vanaema ja üks vanaisa. Kindlasti on tunnustamist väärivaid vanavanemaid Viimsis veel ning nüüd on taas võimalus neist märku anda.

Kutsume Viimsi peresid ja organisatsioone esitama imeliste vanavanemate, vanaemade ja vanaisade kandidaate, et tunnustada neid vanavanemate päeval, 8. septembril Viimsi Artiumis toimuval kontserdil ja vastuvõtul. Palume saata tublide vanavanemate tegude ja isikuomaduste kohta väike jutuke. Tekst võiks olla pikk umbes pool lehekülge. Märkige palun ära, kuidas vanavanemad on olnud perele toeks, kuidas nad tööelu ja hobide kõrvalt on aega leidnud lastelaste hoidmiseks ning on panustanud ka kogukonna heaks. 

Sel aastal ootame infot nende abielupaaride kohta, kellel on täitunud või täitub 2024. aastal 50 või 60 kooselu aastat.

Toredaks vanavanemate ja lastelaste ühistegevuseks pakume välja suvelaagri Viimsi hoolekandekeskuses. Sel aastal on võimalus laagris osaleda kahes vahetuses: 10.–14. juunil ja 17.–20. juunil. Veedame üheskoos mõnusalt aega: meisterdame, teeme kunsti ja käsitööd ning külastame muuseume.

Jutukesi vanavanematest, samuti teateid 2024 kuld- ja teemantpulmapaaride kohta ootame 31. maini, laagrisse registreerimine toimub kuni 25. maini e-posti aadressil marje.plaan@viimsihoolekandekeskus.ee või helistades numbril 5647 0834.

Marje Plaan
Viimsi hoolekandekeskuse koordinaator

Foto: Tiit Mõtus