Projektis SchoolFood4Change osalejad jagasid kogemusi

20. märts 2024

12. märtsil toimus Tallinna Arte gümnaasiumis SchoolFood4Change (SF4C) projekti koolide kogemusseminar. Lisaks meile esindasid Viimsit ka Kersti Ojassalu Viimsi koolist, Tiina Link ja Maarika Puust Haabneeme koolist, Tiina Grepp Prangli põhikoolist ning Eve Rebane ja Kirsti Lasn MLA Viimsi Lasteaedadest.

Tutvuti õppeaia ja kodundusklassiga ning saime sisse piiluda erinevatesse klassidesse. Degusteeriti koolitoitu, tutvuti kohvikuga. Slovakkia õppereisi muljeid ja mõttekohti jagasid Liina Savolainen Randvere koolist ja Gulnara Nadzhafova Tallinna Arte gümnaasiumist. Samuti jagati infot eelseisvate tegevuste osas. Sellised kohtumised annavad värske pilgu ja võimaluse näha, kuidas teised toimetavad.

Aprilli alguses toimub Viimsi koolide töögrupi liikmetega ühine kokkusaamine, et jagada tagasisidet vahepeal ellu viidud tegevuste kohta ning planeerida järgmiseid projekti raames tehtavaid ühistegevusi.

Silva Sildmaa
rahvatervise peaspetsialist

Liina Savolainen
Randvere kooli huvi- ja projektijuht