Selgusid aasta õpetaja konkursi nominendid

6. sept 2023

Tunnustusürituse „Aasta õpetaja gala“ aasta õppeasutuse juhi üks nominentidest on Viimsi gümnaasium juht Karmen Paul.

„Olen väga liigutatud, et mind on märgatud ja meie kooli tegemisi tunnustatud. Olen tänulik oma headele kolleegidele ja esimestele õpilastele Püünsi koolist, kellega koos kasvasin õpetajaks. Aitäh arenguhüppe eest Viimsi kooli kolleegidele ja õpilastele. Kõige suurem tänu läheb kindlasti minu kooliperele Viimsi gümnaasiumis, kellega koos oleme saanud luua kooli, kus on hea õppida ja töötada. Eriti suur kummardus siinjuures Maarjale ja Ingridile, kellega koos esimesi samme astusime. Siin majas on mu süda ja hing. Mulle väga meeldivad minu töö, minu kool ja minu inimesed! Ilma lähedaste toeta ei oleks ma siin, kus ma olen. Minu suurimad jõustajad on mu armas pere Ardi, Vincenti, Art-Villemi ja suurperega. Olen õnnelik ja tänulik!“ sõnas Karmen Paul.

Aasta õpetaja gala eesmärk on esile tõsta haridustöötajaid ja hariduse toetajaid, kes panustavad meie laste ja noorte heasse käekäiku ja kelle töö on teistele eeskujuks. "Karmen on väga hea meeskonna looja ning inimeste hoidja, samas on ta ka nõudlik ja eesmärgipärane. Ta on toetav juht, kes rakendab parimaid hariduspraktikaid oma organisatsioonis ning paljud koolid on võtnud Viimsi gümnaasiumit endale eeskujuks," sõnas abivallavanem Marju Aolaid.

Tunnustusürituse eestvedajateks on haridus- ja teadusministeerium ning Eesti Haridustöötajate Liit. Laureaadid selguvad 7. oktoobril Vanemuise kontserdimajas toimuval aasta õpetaja galal.

Jane Saks
Viimsi Teataja toimetaja