Viimsi nutitreening

Viimsi nutitreening "Terve Viimsi Run & Fit" (Liigu & Võimle)

nutitreeningu visuaal

Terve Viimsi Run & Fit nutitreeningud on avatud kõigile huvilistele ning tasuta kasutatavad 2. kuni 31. oktoobrini.

Nutitreeningut saab kasutada nii üksi kui ka koos pere või sõpradega.

Paneme viimsilastele südamele, et pimedal ajal kannaksid kõik helkurit ja võimalusel  kasutaksid tegevuste läbiviimiseks valgustatud terviseradasid. 

Nutitreeningperioodi lõppedes teeme kokkuvõtted ning loosime osalejate vahel välja erinevaid auhindasid. Auhinnad panevad välja Viimsi vallavalitsus ja SA Eesti Terviserajad.

VAATA MÄNGU KÄIVITAMISE JUHENDIT!

  • Nutitreeningu alustamiseks on vaja täislaetud akuga nutitelefoni, millesse on laetud mänguplatvorm Loquize. Rakendus on e-poest allalaetav tasuta. 
  • Telefonil on vaja sisse lüliltada GPS funktsioon ja videote vaatamiseks andmesidepakett.
  • Treeningut alustades on võimalik valida 3, 5, 7 või 10 kilomeetrine distants. Alustada saab igal pool, nii koduukselt kui ka terviserajal kõndides.
  • Kogu teekonna vältel on Sinuga nutiseadmes kaasas MyFitnessi personaaltreener Kadri, kes iga 500 meetri läbimisel näitab ette ühe harjutuse, mida saad koheselt kaasa teha. Harjutused on mõeldud erinevate lihasgruppide treenimiseks, mis muudab tavapärase käimis- või jooksutreeningu veelgi efektiivsemaks.
  • Kõiki distantse saab läbida nii mitmel korral, kui jaksu on. Ole mõistlik ja ära üle pinguta! Pane tähele, et kui oled ühte distantsi juba kasutanud, siis järgmisel korral lisa enda kasutaja nimele järjekorra number. Näiteks Paul Vägimees_1, järgmisel korral Paul Vägimees_2 jne. 
Videos