Sammuvõistlus Viimsi vald vs Rae vald

Viimsi vald

Aasta 2023 on kuulutatud liikumisaastaks ning sellega seoses toimub novembrikuus sammukampaania lõpuspurt kahe populaarse valla vahel. Kumb jääb peale Viimsi vald või Rae vald?

Võistlusele registreerimiseks lae alla FitSphere rakendus, loo endale konto, liitu võistlusega "Rae vs Viimsi" ning alusta sammude kogumist.

Sammuvõistluse eesmärgiks on kuu aja jooksul teha vähemalt 210 000 sammu (keskmiselt 7000 sammu päevas).

Kõigi eesmärgi täitjate vahel loositakse välja järgmised auhinnad:

• Viimsi SPA 100€ kinkekaart (enim samme kogunud osalejale);
  • OKO restorani 3x50€ kinkekaarti;
  • Viimsi valla joogipudel;
  • NutriDreami kinkekott.

Sammuvõistluse näol on tegu üritusega, millest võtavad osa kohalikud omavalitsused üle Eesti. Võistlusel osalemise kaudu saad anda oma panuse tervemasse ja aktiivsemasse kogukonda. Ning pea meeles, et iga samm loeb!

Selleks, et võistlusel osalemine sujuks tõrgeteta:
peab rakenduses asukohaks olema märgitud Viimsi vald;
mobiiltelefonis peab olema alla laetud vastav rakendus, mis suudab salvestada samme. Apple'i telefoni kasutajatel Apple Health ja Android’i seadmete kasutajatel Google Fit rakendus;
sammud tuleb 24 tunni jooksul pealehel punktideks vahetada (tagantjärgi samme vahetada ei saa).

Liitu väljakutsega, aita Viimsi vald võidule ning oleme kõik koos aktiivsed!

Lisainfot võistluse kohta saab küsida e-posti teel silva.sildmaa@viimsivv.ee, tehniliste ja rakendust puudutavate küsimuste korral info@fitsphere.com.