Aeg tunnustada silmapaistvaid viimsilasi

2. märts 2023
Tunnusta

Viimsi valla 104. sünnipäeval antakse üle tunnustused viimasel ajal eriliselt silma paistnud kohalikele inimestele ja organisatsioonidele. Kõigil on võimalus esitada oma kandidaat 31. märtsini.

Viimsi vallas on palju tublisid inimesi ning organisatsioone, mis panustavad igapäevaselt kohaliku elu arengusse. Et kõik tunnustust väärivad kogukonnaliikmed saaksid esile toodud, esita info sobiva kandidaadi kohta valla kodulehel asuvate veebivormide kaudu https://www.viimsivald.ee/tunnustamine või too avaldus paberkandjal vallavalitsuse infolauda. Tunnustused antakse üle 11. mail Viimsi Artiumis valla 104. sünnipäeva tähistaval pidulikul sündmusel.

Kandidaate saab esitada järgmistes tunnustuste kategooriates:

Viimsi valla elutööpreemia on tunnustus Viimsiga seotud isikule tema pikaajalise silmapaistva tegevuse eest majanduse, kultuuri, hariduse, spordi, sotsiaal- või mõnes muus valdkonnas Viimsi vallas.

Viimsi valla aukodaniku nimetus on tunnustus üksikisikule tema väljapaistvate teenete ja tegevuse eest, mis on positiivselt mõjutanud valla arengut.

Autasu Viimsi vaal  on tunnustus füüsilisele või juriidilisele isikule vallale osutatud eriliste teenete eest.

Autasu Viimsi vaalapoeg on tunnustus kuni 26-aastastele noorele, kes on eriliselt silma paistnud kultuuri, spordi ja noorsootöö alal, eduka kooli lõpetamise puhul või ühekordse erakordse saavutuse eest.

Aasta küla nimetus on tunnustus külaelu väärtustamise, elujõulisuse, sisemise koostöö ja toimiva ühistegevus eest.

Aasta pere nimetus on tunnustus Viimsis elavale perekonnale, kes on oma tegevusega teistele viimsilastele eeskujuks panustades lisaks pere igapäevatoimetustele kohaliku kogukonna heaks.

Viimsi vallavalitsuse tänukiri on tunnustus isikule või organisatsioonile silmapaistvate tulemuste  saavutamise eest, täitnud suurepärasel tasemel oma tööülesandeid või märkimisväärselt panustanud valla arengusse.

Viimsi valla noorte tunnustus on noortele vanuses 7-26, keda võib pidada noorte eeskujuks erinevates valdkondades ning kes on viimase jooksva aasta jooksul panustanud ühiskonna arengusse või saavutanud oma tegevuses kõrge taseme.

Ott Kask
kultuuritöö peaspetsialist