Avalda arvamust sooja joogi automaatide paigaldamise osas

11. aprill 2022
Avalda arvamust

Kuni 25. aprillini on valla elanikud oodatud kaasa rääkima selles, kas ja kuhu oleks oodatud Viimsi valla territooriumil sooja joogi automaadid.

Oled oodatud avaldama arvamust sooja joogi automaatide paigaldamise osas Viimsi valla territooriumile. Vallavalitsuse poole on pöördunud mitu teenusepakkujat, kes soovivad meie vallas oma automaatidest kuumi jooke pakkuda. Automaadid paikneksid avalikus ruumis ja oleks 24/7 elanikele kättesaadavad. Sarnased automaadid on kasutusel Tallinnas. Küsitluse abil soovime teada saada, kas elanikel on huvi selle teenuse vastu ja juhul, kui see huvi on olemas, kaalub Viimsi vallavalitsus teenuse pakkuja leidmiseks enampakkumise korraldamist. Küsitlus toimub 11. aprillist kuni 25. aprillini 2022.

Küsitluse leiad SIIT.