Viimsi Ranna Lions Klubi kutsub märkama kultuurielu edendavaid peresid

9. veebr 2022
Üleskutse esitada aasta pere kandidaat

Meie kogukonnas leidub imelisi inimesi, kes inspireerivad meid samuti tublimad olema. Nende eeskuju aitab muuta Viimsi paremaks. Viimsi Ranna Lions Klubi algatas Viimsi Aasta pere tunnustamise. Käesoleval aastal saab see teoks juba kolmandat korda. Soovime, et Viimsis märgatakse ja tunnustatakse peresid, kes oma igapäevatoimetuste ja põhitöö kõrval leiavad võimalusi kulutada oma aega ja energiat kohaliku kogukonna heaks.

Tänavu, mil Viimsis on kultuuriaasta, soovime esile tõsta peret, kes väärib tunnustust oma erakordse panustamisega Viimsi kultuuriellu või innustava eeskujuna mõnes kultuurivaldkonnas, olgu selleks siis teater, kino, muusika, muuseum, kirjandus, kujutav kunst, rahvakunst, fotograafia, käsitöö vms.

Siinjuures võib tekkida küsimus, kuidas määratleda pere mõiste. Peresid on ju nii erinevaid – suuremaid ja väiksemaid, lastega ja ilma, mitmest rahvusest segaperesid, üksikvanemaga peresid, mitut generatsiooni ühendavaid peresid ja kärgperesid. Pere mõistet defineerime leibkonna mõiste kaudu. Pere on meie jaoks mitmeliikmeline leibkond.

Meie ümber on palju imetlust väärivaid peresid, kus tegutsetakse teineteist toetades ja koos tehakse ära midagi, mis muudab meie elu siin Viimsis paremaks. Märgakem ja tunnustagem neid peresid!

Viimsi aasta pere kuulutatakse välja Viimsi valla 103. aastapäeval, 11. mail 2022.

VIIMSI AASTA PERE 2022 REGLEMENT:

• Pere on mitmeliikmeline leibkond.
  • Viimsi aasta pere elab Viimsi vallas.
  • Viimsi aasta pere panustab lisaks igapäevatoimetustele kohaliku kogukonna heaks või on oma tegevusega teistele viimsilastele eeskujuks.
  • 2022 on Viimsis kultuuriaasta, seepärast soovime tunnustada Viimsi kultuurielu rikastavat peret.

Armas viimsilane, kui Sa tunned peret, kes väärib esiletõstmist oma erakordse panustamisega  kultuurivaldkonda, siis palun anna sellest teada. Esita hiljemalt 30. märtsiks 2022 taotlus Viimsi valla kodulehel www.viimsi.ee/esita-aasta-pere.

Viimsi Ranna Lions Klubi
Viimsi LC logo