Haabneeme randa kerkib kaks uut rannavolle väljakut

11. aprill 2022
Haabneeme ranna võrkpalli väljakud

Kahe lisaväljaku loomine annab rannavõrkpallihuvilistele võimaluse sel suvel Haabneemes rannavollet mängida juba viiel väljakul.

Viimsi valla spordi- ja liikumisharrastuste projektijuhi Paavo Naela sõnul on võrkpalli ja eriti rannavõrkpalli populaarsus suviti Viimsis märgatavalt tõusnud. Huviliste soovidele vastu tulles rajab vald olemasolevale kolmele väljakule lisaks kaks uut ja suvel saab rannavõrkpalli mängida viiel väljakul.

Käimasolevate tööde käigus paigaldatakse võrgupostid, sõelutakse ja korrastatakse väljakualune liiv ja tuuakse juurde puhast liiva. Ehitustöödega on planeeritud lõpule jõuda maikuu alguseks. Supelhooaja alguseks paigaldatakse kõigile palliplatsidele ka väljakute piirdejooned.

Oluline on silmas pidada, et väljakute kasutust reguleerib broneeringute süsteem, mille kohta avaldab vald väljakute ehitustöö lõppemise järel täiendava informatsiooni. Lisaks on hea teada, et kolmel väljakul on võrgu kõrgus seadistatav nii, et seal saab mängida ka rannatennist.

Heiko Leesment
avalike suhete osakond