Ilusat kooliaasta algust!

1. sept 2023

Sel aastal alustavad Viimsi valla lasteaedades, põhikoolides ja gümnaasius õppimist üle 4000 lapse ja noore. Seega oleme jätkuvalt lasterikas vald ja tunneme selle üle suurt rõõmu.

Meie suurim kool on Viimsi kool, kus õpib 1320 õpilast. Kõigi koolide esimestes klassides alustab õppimist natuke rohkem kui 300 ja üheksandates klassides 299 õpilast, Viimsi gümnaasiumis kümnendates klassides aga 134 Viimsis elavat noort inimest. Suur aitäh Viimsi gümnaasiumi perele vastuvõtu suurendamise eest!

Meie valla õppeasutustes töötab ligikaudu 500 haridustöötajat. Soovime kõigile õpetajatele ja teistele laste harimise ning kasvatamisega tegelevatele inimestele toredat kooliaastat! Te kõik olete väärt suurt lugupidamist ja koos õppeasutuste juhtkondadega püüame teile tagada parimad võimalikud tingimused töötamiseks.

Meie laste huvides on kõigi kooliga seotud osapoolte omavaheline väga hea koostöö. See tagab võimalused hea hariduse andmiseks, hea haridus on aga omakorda aluseks edasisele edukale toimetulekule.

Soovin kõigile ilusat algavat kooliaastat!

Illar Lemetti
Viimsi vallavanem