Jalgpallihalli detailplaneeringu arutelu toimub kolmapäeval

14. aug 2023
Jalgpallihall

Viimsi raamatukogus toimub kolmapäeval, 16. augustil kell 16 Viimsi aleviku Kannikese tee 1, Kannikese tee 1a, Kannikese tee 19 ja Kannikese tee katastriüksuste detailplaneeringu avalik arutelu. Detailplaneeringuga plaanitakse luua sellele alale park, kogukonna aed ja jalgpalli sisehall.

31. juulini avalikul väljapanekul olnud detailplaneeringu osas saadeti vallavalitsusele paarsada toetuskirja. Planeeringute osakonna juhataja Merje Muiso sõnul sai detailplaneering head ja konstruktiivset tagasisidet.

„Tänan kõiki, kes võtsid selle aja, et oma mõtteid ja küsimusi saata. Kokku registreerisime 242 pöördumist ja neist 200 olid need, millega avaldati kavandatava halli rajamisele toetust ja ülejäänud pea poolsada olid kas täiendavate küsimuste või vastuväidetega sisustatud,“ selgitas Merje Muiso.

Täiendavate küsimuste peamises fookuses oli eraisikute poolt aiamaadena kasutatava ala edasine saatus, sademevee lahendused ja liikluskorraldus – kuidas saab olema korraldatud liiklus, parkimine, ühistransport ja milline on prognoositav liikluskoormuse kasv. Laekunud küsimustele ja ettepanekutele jagatakse vastuseid 16. augustil kell 16 Viimsi raamatukogu suures saalis. Kõik huvilised on oodatud.

Lisainfot kavandatava sisehalli detailplaneeringu kohta leiab siit: https://www.viimsivald.ee/teenused/planeeringud/detailplaneeringud/vastu-voetud-ja-avalikul-valjapanekul

Heiko Leesment
avalike suhete osakond

Loe lisaks:
Merje Muiso: „Jalgpallihall vaadet Viimsile kindlasti ei riku.“ (19.07.2023)
Jalgpalli sisehalli detailplaneeringut esitletakse avalikkusele (14.06.2023)
Kogukond rääkis kaasa jalgpallihalli planeerimises (9.02.2023)
Viimsi jalgpallihalli rajamine on üldplaneeringuga kooskõlas (24.01.2023)