Reedel toimub veebiseminarina korteriühistute infopäev!

9. nov 2021
Pildil tekstina korteriühistute infoüpäev 12 november. Veebiseminar toimub kell 10-13.45. Registreeru

Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Amet ning Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium korraldavad veebiseminarina 12. novembril, kell 10.00-13.45 korteriühistute infopäeva.

Infopäeval tuleb juttu tuleb gaasi- ja elektriohutusest, konstruktsiooniohutusest ja auditeerimisest, ventilatsioonist ja sisekliimast, ehitusregistrist ja selle muudatustest ning projektist Life IP BUILDEST (toetab hoonete rekonstrueerimise pikaajalise strateegia elluviimist). Infopäev toimub kahes keeles sünkroontõlkega eesti keelest vene keelde!

Veebiseminaril esinevad Tarbijakaitse ja Tehnilise Järelevalve Ameti peadirektor Kaur Kajak, ehitus- ja raudteeosakonna juhataja Kati Tamtik,
ehitus- ja raudteeosakonna energiatõhususe peaspetsialist Riina Tamm, tehnikaosakonna nõunik Priit Poschlin ja tehnikaosakonna elektriohutuse ekspert Meelis Kärt. Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumist on ettekandeid tegemas elamumajanduse valdkonna juht Lauri Suu ja ehitusregistri talituse juhataja Taavi Jakobson.

Seminari ajal saavad küsimusi esitada vaid registreerunud. Veebiseminari salvestatakse ehk seda on võimalus ka hiljem järele vaadata.
Registreeruda saab siia lingile vajutades. Infopäeva link saadetakse e-postile hiljemalt toimumispäeva hommikul.