Osale Viimsi Hoolekandekeskuse rahuloluküsitluses

6. juuni 2022
Pildil Viimsi Hoolekandekeskuse logo

Viimsi Hoolekandekeskus kutsub kõiki Viimsi valla vanemaealisi elanikke vastama rahuloluküsitlusele, saamaks tagasisidet nii päevakeskuste töökorralduse kui ka hoolekandeteenuste osas.

Viimsi Hoolekandekeskuse juhi, Lemme Palmeti sõnul aitab küsitlus saada sisendit uute teenuste välja- arendamiseks, olemasolevate parendamiseks ja teenusevajadusest ülevaate saamiseks. Samuti annavad küsitluse tulemused uusi ideid, mida vald saaks läbi päevakeskuste eakatele tegevustena pakkuda. Selle kõige tulemusena tunnevad vanemas eas inimesed ennast üha enam hinnatud kogukonnaliikmetena. Nii pakutavad hoolekandeteenused kui tegevused päevakeskustes annavad võimaluse mistahes vanuses inimestel aktiivselt ja iseseisvalt Viimsis elada.

Sarnane uuring viidi läbi Viimsi Vallavalitsuse poolt 2018. aastal.  Vastas ligikaudu 300 inimest. Üks muredest, mis tol ajal välja tuli, oli päevakeskustele uute suuremate ruumide vajadus. Nüüd on avaramad ruumid saanud nii Haabneeme kui Randvere päevakeskused ja ootame ettepanekuid päevakeskuste tegevuste sisukamaks muutmisel.

Vastamist ootavad 13 valikvastusega küsimust. Neid saab vasta nii veebikeskkonnas kui ka paberkandjal kuni 8. juunini 2022. Vastamine on anonüümne.

Paberkandjal küsitluse leiab Viimsi Vallavalitsuse infolauast (Nelgi tee 1), Viimsi Raamatukogust (Randvere tee 9), Haabneeme Päevakeskusest (Kesk tee 1) ja Randvere Päevakeskusest (Kibuvitsa tee 1).

Vasta küsitlusele SIIN

Marje Plaan