Registreerumine Viimsi õpilasmalevasse algab esmaspäeval

11. märts 2022
Esiplaanis kollase särgiga tüdruk

Esmaspäeval, 14. märtsil 2022 kell 16.15 algab Viimsi õpilasmalevasse kandideerimisavalduste esitamise Viimsi valla iseteenindusportaalis. Õpilasmalevat korraldab Viimsi noortekeskus koostöös Viimsi vallavalitsuse ja Viimsis tegutsevate ettevõtetega.

Viimsi õpilasmalev on töö- ja puhkelaager, mis ühendab töötamist ja erinevaid meeskondlikke tegevusi. Õpilasmaleva peamine eesmärk on noorte konkurentsivõime kasvatamine tööturul, pakkudes esmase töökogemuse võimalust.

Viimsi õpilasmaleva tegevused on suunatud 13–19-aastastele Viimsis elavatele ja õppivatele noortele, kes soovivad suvel teha tööd ning panustada kodukoha arengusse.

Malevasse kandideerimisel on vaja osa võtta erinevatest tegevustest:

• 14. märts – kell 16.15 kandideerimisavalduste esitamise algus Viimsi valla iseteenindusportaalis.
  • 21. märts – kell 16.15 kandideerimisdokumentide (CV ja motivatsioonikiri) esitamine.
  • 28. märts kuni 8. aprill – töövestlused Teamsis.
  • 25.–29. aprill – tööõigus- ja ohutuskoolitused Teamsis.

Viimsi õpilasmaleva I vahetus toimub 27.06–8.07 (10 tööpäeva) ning II vahetus 8.–19.08 (10 tööpäeva).
Lisainfo: malev@viimsinoortekeskus.ee.

Autor: Ave-Liis Kivest, Viimsi Noortekeskus