Seisunditasemete muutmine Viimsi valla teedel

29. jaan 2022
lumetorm

Viimsi vallavalitsus otsustas valla teehooldaja AS TREV-2 Grupp ettepanekul välja kuulutada rasked ilmaolud, millega muudetakse ajutiselt kehtivaid seisunditasemeid madalamaks. Alates laupäeva päevast on kestnud tihe lumesadu, mis jätkub kuni pühapäevani. Lund on viimase 4 tunni jooksul sadanud üle 10 cm, puhub tugev tuul ja tekivad tuisuvaalud.

Teehooldaja teeb endast kõik oleneva, et tagada teedel talihooldustööd, kuid saju intensiivsus ja lume kogus ei võimalda hoolde ajal seisunditasemeid tagada, mistõttu esitas teehooldaja avalduse raksed ilmaolud teedel välja kuulutada ja sellega teede seisunditasemeid alandada. Raskete ilmaoludega seoses pikendatakse hooldeaegasid valla teedel, mida rakendatakse perioodil 29.01.2022 kell 23:00 kuni 30.01.2022 kell 12.00.

Viimsi valla teedel võib esineda seisundinõuetest kõrvalekaldumist ning kõigi teede osas kehtib tavapärasest kuni kahe taseme võrra madalam seisunditase.

Küsimuste korral palume pöörduda teemeistri poole teehoolde infotelefonil 53 015 855 (24h) või aadressil viimsivald@trev2.ee. Teehooldaja lahendab laekunud pöördumisi järjekorras.

Palume kõigil liiklejail olla tähelepanelikud ja väga ettevaatlikud!