Septembrist muutuvad bussiliinide sõiduplaanid

30. aug 2022
Buss

Kooliaasta algusega tiheneb 1. septembrist alates Viimsi ühistranspordi sõidugraafik.

Seoses algava kooliaasta ja puhkuste perioodi lõppemisega läheb Viimsi ühistransport alates 1. septembrist üle tihendatud sõidugraafikule. Muutuvad nii Viimsi siseliinide kui ka Harju maakonna avaliku bussiliini 114 graafikud. Vallaliinide ja maakonnaliinide sõiduplaanid on leitavad Peatus.ee veebirakenduses, bussiliinide 1, 38 ja 49 liiniinfo on leitav Tallinna sõiduplaanide rakenduses ning koolibussi info Tallinna kodulehel.

Sõiduplaanide koostamisel on ühistranspordi planeerijad lähtunud koolitundide alguse ja lõpuaegadest, ümberistumiste võimalustest maakonnaliinidele või Tallinna bussiliinidele ning Prangli laevaühendusest.

Kõik sõitjad on kohustatud valideerima oma sõidud. See nõue kehtib ka soodustustega reisijatele, sest soodustus on kehtiv siis, kui sõit on registreeritud.

Imre Saar
ehitus- ja kommunaalosakond