Tallinna maraton muudab maakonnaliinide marsruuti

7. sept 2022
Maratoni muudatuste kaart

Laupäeval, 10. septembril ja pühapäeval, 11. septembril toimuv Tallinna maraton toob muudatusi Balti jaama peatust kasutavate maakonnaliinide marsruudis.

10. ja 11. septembril toimuva Tallinna Maratoni ajal on muudetud maakonna liinide alg- ja lõpp-peatuseid ning marsruute. Balti Jaama peatuste asemel väljuvad kõik maakonna liinid Linnahalli ajutistest peatustest, mis asuvad Linnahalli vasakus parklas, Eesti Kaasaegse Kunsti Muuseumi (EKKM) kõrval. Viimsist või Viimsisse reisimise puhul puudutab see bussiliinide 114, 115 ja 174 kasutajaid.

Linnahalli parklasse rajatakse ajutiselt neli algpeatust, mis asendavad Balti jaama kuut algpeatust:
Linnahall 1 asendab Balti jaama peatust nr 1 (lääne suund, Rannamõisa);
Linnahall 2 asendab Balti jaama peatust nr 2 (lääne 2 suund, Paldiski mnt);
Linnahall 3 asendab Balti jaama peatusi nr 3 ja 4 (edela ja lõuna suunad);
Linnahall 4 asendab Balti jaama peatusi nr 5 ja 6 (ida, ida2 ja põhja suunad).

Tallinnast väljuval suunal jäävad ära peatused Balti jaam ning lõuna ja ida suunas, liinil 160 ja liinil 18V peatus Vabaduse väljak. Tallinna siseneval suunal jäävad ära peatused Balti jaam, Hotell Tallinn ja Linnahall.

Põhja-Eesti Ühistranspordikeskus ja Tallinna Maratoni korraldajad vabandavad liiklusmuudatustest tingitud võimalike ebamugavuste pärast ning loodavad linnaelanike heatahtlikkusele, mõistvale suhtumisele ja võistlejaid toetavale kaasaelamisele!

Üldine liikluskorralduse muudatus: www.jooks.ee

Allikas: Põhja-Eesti ühistranspordikeskus