Teabepäev ja tänavakunstifestival tõid Artiumisse pea 2000 viimsilast

6. sept 2022
Tänavakunstifestival

Laupäeval, 3. septembril toimunud valla teabepäev ja tänavakunstifestival kujunesid kogukonnale rõõmsaks kokkusaamise võimaluseks.

Laupäeval oli Viimsi Artium terve päeva täis rõõmsat sagimist, sest juba hommikul toimus viimsilaste seas hinnatud valla teabepäev, kus oma tegevusi tutvustas pea poolsada huvihariduse pakkujat. Teabepäeva korraldanud valla huvihariduse vanemspetsialist Kaija Mägi sõnul oli väga positiivne see, et nii palju huvihariduse pakkujaid olid valmis oma teenuseid tutvustama tulema.

„Usun, et teabepäev andis viimsilastele uueks hooajaks väga hea ülevaate sellest, mis võimalused meil vallas huvihariduse maastikul on ja kõik leidsid omale midagi sobivat. Tänan kõiki teabepäeval osalenuid,“ ütles Mägi.

Õhtu saabudes alustas aga Artiumi ümbruses esmakordselt toimunud tänavakunstifestival. Festivali peakorraldaja abivallavanem Nikolai Bentsleri sõnul oli kogukonna tagasiside festivalile väga positiivne.

„Tundub, et see kontseptsioon sobis ja andis võimaluse peredele ühistegevuseks. Lapsed said koos vanematega trummi töötoas mängida, teha graffitit ja tutvuda Artiumiga. See kogukonnatunne, mis sellel õhtul tekkis, oli väga eriline ja esimene õnnestunud festival annab meile kindlust teha seda järgmine kord veelgi suuremalt ja põnevamalt,“ ütles Bentsler.

Kokku sai päeva jooksul Artiumis toimunud üritustest osa pea 2000 viimsilast.

Vaata ürituse galeriid Facebookist.

Heiko Leesment
avalike suhete osakond