Võistlus muudab 13. augustil Viimsis liikluskorraldust

10. Aug 2022
Filter Temposarja spordivõistluse liiklusskeem bussile

Laupäeval, 13. augustil Viimsis toimuva Filter Temposarja jalgratta- ja rulluisuvõistluse tõttu muutub ajutiselt liikluskorraldus nii autoga sõitjate kui ka V2 liinil reisjate jaoks.

Laupäeval kell 14.30-17 on osaliselt liiklusele suletud Haabneeme-Leppneeme ja Haabneeme-Tammneeme vahelised teelõigud. Suletud on ka Lubja tee lõik Lubja tee ja Randvere tee ringristmikust kuni Jänese teeni. Kinnistuteni on elanikel tagatud ligipääs võistlusraja kaudu ka ürituse toimumise ajal, kuid läbipääsemisel võib tekkida viivitusi. Pikem ooteajaga tasub arvestada kella 15 ja 16 vahel. Täiendava infot jagavad kohapeal liiklusreguleeriijad. Palume kõigilt kannatlikkust ja mõistvat suhtumist ning kindlasti pidada kinni liiklusreguleerijate korraldustest.

Võistlus toob ajutise muudatuse kaasa ka bussiliini V2 marsruudis. Kell 14.30–17 on suletud teelõigud Randvere teel Lubja teest kuni Sambla teeni ja Leppneeme teel Randvere teest kuni Reinu teeni. Seetõttu on bussiliiklus ümbersuunatud ja bussid ei peatu Farmi ning Metskitse peatustes. Spordivõistluse päeval kehtivat ajutist sõiduplaani V2 liinile leiab SIIT.

Täpsemad teelõikude sulgemised ja korraldatud ümbersõidud on näha alloleval kaardil:
image-20220810164553-1

Haabneeme - Pärnamäe - Randvere - Leppneeme suuna ajutine bussikliikluse skeem 13. augustil:
image 28   

Leppneeme - Randvere - Pärnamäe - Haabneeme suuna ajutine bussikliikluse skeem 13. augustil:   
image 29

Imre Saar
ehitus- ja kommunaalosakond