Infolaat rõõmustas noori ja vanu

21. sept 2023

Infolaat toimus tänavu Viimsi raamatukogus laupäeval, 9. septembril. Raamaturiiulite vahele oli koondunud Viimsis tegutsevad huvi- ja spordikoolid, ettevõtted, külaseltsid ning meisterdamise ja floristika töötuba.

Lisaks sai nautida esinejaid nii Ita-Riina Muusikastuudiost, võimlemis- ja tantsuklubist Keeris, JJ-Street tantsukoolist, Viimsi muusikakooli rütmimuusika osakonnast, kitarrikoolist Drive It Up kui ka Omatsirkusest ja Tallinna Capoeira spordikoolist.
Traditsiooniliselt said huvilised omal käel proovida tennist, lauatennist, korvpalli ja käsipalli või võtta hetkeks aeg maha ning lõõgastuda Reet Remmeli juhendamisel meelerahu joogas.

Kes infolaadal osaleda ei saanud või otsib veel täiendavat infot huvihariduse ja -tegevuse võimaluste kohta Viimsis, leiab vajalikku infot valla kodulehelt viimsivald.ee.

Jaga enda muljeid!
Kuidas sulle tundub, kas infolaat peaks toimuma ka järgmisel aastal? Mis peaks üritusel samaks jääma, mis võiks muutuda? Ootame sinu tagasisidet e-posti aadressile kaija.magi@viimsivv.ee.

Foto: Tiit Mõtus