OKO suveresto on muutunud maagiliseks talverestoraniks

14. dets 2022
oko

Igal sügistalvel toimub OKOs põnev muutus. Piirkonna parima suverestoranist saab õdus ja hubane talverestoran, kuhu võib end ilusal lumisel päeval lausa unustada. Võib öelda, et talvel käivad Haabneeme rannas kõik, kes naudivad mõnusaid lõhnu, maitsvat toitu ja kordumatuid vaateid.

OKO talverestoran ja akendest paistev Haabneeme rand on otsekui muinasjutumaa, kus argimõtted ja igapäevamured kiiresti meelest lähevad. Haabneeme rand pole ilus üksnes suvel, vaid igal aastaajal. Talvel on siinne õhk, meri ja päike hoopis teistsugused kui suvel. Istu ükskõik millisel OKO korrusel ning naudi sillerdava lume ja päiksekiirte värve, mida kusagil mujal ei kohta.

Meie maast laeni aknad ja istekohtade uus paigutus näitavad igast lauast ilusat vaadet. Tulles restorani õigel kellaajal, naudid oivalist toitu ja head seltskonda võrratu päikeseloojangu saatel.

Üks meie toredatest külalistest, Erik, on Google´is OKO kohta öelnud nii: „OKO asub kõige paremas kohas üldse, vaid mõne sammu kaugusel merest. Kaasaegne interjöör ja millised vaated! Esimesel korrusel on kena pitsabaar, kust avaneb parim vaade merele, teisel korrusel on restoran, kust avaneb veelgi suurepärasem vaade. Mine sinna kindlasti!!!“

foto-Tõnu-Tunnel
Foto: Tõnu Tunnel

Vanad lemmikud ja uued tulijad menüüs
Hunnituid vaateid täiendavad rikkalikud itaaliapärased maitsed. Kui kuuled sõna OKO, tuleb sulle tõenäoliselt esimesena silme ette kiviahjus 500 kraadi juures küpsetatud pitsa. Sellel on ka meie uuenenud menüüs kindel koht.

OKO talvine menüü on senisest veelgi külluslikum. Oleme traditsioonilisi ja hingestatud Itaalia maitseid rikastanud OKOle omase tänapäevase vimkaga. Paljude külastajate lemmikuks on saanud OKO bruschetta, mis on mõnusalt maitsev ja pikk, et jagada seda ka sõpradega.

Klassikaline Itaalia ratatouille kitsejuustu ja Lõuna-Itaaliast pärit San Marzano tomatitega on aga väärt korduvat OKO külastamist. Suuremate gruppide meelisvalikuks on saanud röstitud pardirind. Jah, part on ka Itaalia köögis aukohal ning sobib suurepäraselt lumisesse hooaega. Avastamisrõõmu jätkub kõigile, ka pere noorematele.

Nii suurem sündmus kui ka pisem tähtpäev väärivad tähistamist
Oleme endiselt sõbralik kohalik restoran, mis ootab kodukandi rahvast nii lõuna- kui ka õhtusöögile. Astu sisse lühikeseks lõunaks pärast jalutuskäiku mere ääres, tule mõnusale õhtusöögile kallimaga või tähista mõnda erilist sündmust koos sõprade ja perega. Kas pole tore, et saad mõnusa koosviibimise või peo korraldada koduvallast lahkumata!

Meie teine korrus on veelgi hubasem ja privaatsem kui varem. See on tõeline Haabneeme pärl. Rendime teist ja kolmandat korrust välja ka privaatseteks sündmusteks. Teise korruse saal mahutab kuni 100 inimest, kolmanda korruse suurem ruum 30 ja väiksem 10 külalist. Suvel mahub terrassile veel 50 inimest lisakski. Pakume nii käikudega kui ka bufeestiilis õhtusööki. Meie juurde on alati oodatud ka muusikud ja esinejad, kohapeal on projektor ning suur ekraan.
Broneeri kuni 10-le külalisele laud mugavalt meie kodulehel. Suuremate seltskondade ja erisoovidega kirjuta oko@okoresto.ee. Meie oleme iga päev rannas – ootame sind!

OKO restoran on talvehooajal avatud:
P–N kell 12–22
R–L kell 12–23