Oktoobrikuus saab taas tunnustada käesoleva aasta parimaid

2. okt 2023

Viimsi vald tunnustab oma taasasutamise päeval, 20. detsembril vallas tegutsevaid inimesi ja organisatsioone. Kandidaate „Viimsi tunnustab“ tänusündmuse aasta tegijate kategooriatesse saab esitada 1.–31. oktoobrini Viimsi valla koduleheküljel www.viimsi.ee/tunnustamine.

Kutsume üles märkama ja tunnustama oma kogukonnas olulisi inimesi, sündmusi ja organisatsioone. Alati ei pea kordasaadetud tegu olema maailmameistriks tulemine või üleriiklikus meedias suure saavutusega pilti saamine – mõnikord on ka väike tegu märkamist väärt. Viimsi vald otsib oktoobrikuu jooksul nii neid väikseid kui ka suuri tegusid, mis on eeskujuks, väärivad tunnustamist ja toovad viimsilastele naeratuse näole. Kas naabrimees korraldas külas vahva sündmuse? Keegi sai hakkama ühe tõelise keskkonnateoga? Klassikaaslane näitas eelmisel aastal vägevaid sporditulemusi? Või jättis mõni suur kultuuri- või spordiüritus kustumatult hea mulje? Kes on see tubli organisatsioon, kes valla sotsiaalküsimustele viimase aasta jooksul häid lahendusi välja on pakkunud?

Kandidaate ootame järgmistes kategooriates:
Aasta haridusvaldkonna toetaja

Aasta kultuuripreemiad: