Pranglilane Laine Linholm tähistas 86. sünnipäeva

11. mai 2023

19. aprillil tähistas Prangli saare elanik ja koguduseliige Laine Linholm 86. sünnipäeva.

Sel puhul olid sünnipäevalast tervitamas EELK Prangli koguduse diakon Erkki Talen, Kuusalu koguduse õpetaja Jaanus Jalakas ning kiriku kaastöölised Epp Sulg ja Ermo Saarna. Herki Talen andis üle praost Margus Kirja tervitused ja Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku koguduseliikme kuldse teenetemärgi.

Laine on olnud üks nendest koguduseliikmetest, kes on hoolinud oma kodusaare vaimse elu edendamise eest ja olnud aktiivne kaastööline. Tema kodus on alati vastu võetud külalisi ja peetud koguduse koosolemisi. Lainel on armastav ja avar süda kõigi inimeste vastu.

Kolmapäevasel kohtumisel Lainega meenutas ta oma pikki eluaastaid ja jagas elukogemusi ning ütles, et Jumala abiga elab ta igat päeva. Laulsime ja palvetasime koos ning soovisime prouale kaasteelisele õnnistatud uut eluaastat! Laine sarnaste tagasihoidlike ja ustavate inimeste panus kogukonnale on oluline ja tänuväärne.

Leevi Reinaru
EELK Misjonikeskuse juhataja, EELK Lääne-Nigula koguduse õpetaja